23.05.14 06:36
Автор: Світлана
1 ответ

Чи правомірні дії військкомату?

Чи може призовник подати заяву до суду на військкомат через неправомірність видачі повістки призовнику- бакалавру в травні -липні, якщо термін навчання на 4 курсі закінчується 30.06.2014 , а вступні іспити на 5 курс 24-25.07.2014 ? Адже ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу"
ст. 17 п. 8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються: у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти, відповідно право на подальше навчання у людини відбирають. І чи не є це порушенням Конституції України? Тому що повістку можна вручити на осінній призов, в разі не зарахування до ВНЗ.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
23.05.14 08:55
Специалист Даніленко Євген
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 255
Необхідно надати до Військомату довідку, що особа є студентом, у зв'язку з чим їй буде надано відстрочку на період навчання.
Вирішення даного питання в судовому порядку, на мою думку, є недоцільним, оскільки особу фактично не забрали до армії, а лише вручили повістку. Підстави можуть бути вельми різноманітними, в т.ч. і відсутність інформації про навчання особи.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: