31.03.14 21:51
Автор: Піскун
1 ответ

Виписка колишнього чоловіка з квартири

Доброго вечора! Підскажіть, будь-ласка, як можна виписати колишнього чоловіка з квартири (добровільно не хоче виписуватися). Він прописаний в квартирі, квартира приватизована, але в приватизації він не приймав участі. У нього є де проживати - його мати має трикімнатну квартиру. Ми з моїм колишнім чоловіком перебували в шлюбі на протязі 2-х років. Маємо однорічну дитину. Які необхідні документи, яка процедура проведення виписки і скільки це мені буде коштувати. Заздалегідь вдячна за відповідь.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
31.03.14 21:59
Специалист VolkovSKY Anatoly
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 231
Якщо добровiльно не хоче, тодi позов до суду ,,про визнання таким, що втратив право користування житловою квартирою! Замовте в ЖЕКу довiдку ф.3, копii правовстановлюючих документiв на квартиру, можливо також заявити пару свiдкiв! Але, думаю що все таки Вам знадобиться юридична допомога або ж складаннi позову або в представництвi в судi..
Похожие вопросы:
04.08.11 15:31
1 ответ
які документи потрібно для переоформлення квартири на себе після смерті чоловіка і чи буде це коштувати грошей?

які документи потрібно для переоформлення квартири на себе після смерті чоловіка

Раздел: Недвижимость
05.11.13 19:27
Автор: Світлана
1 ответ
виписка колишнього власника із квартири

При складанні договору купівлі-продажу продавець зобов'язався виписатись до 1 місяця часу.Минуло 2 місяці...Як примусити колишнього власника квартири виписатись?які документи потрібні і скільки це приблизно коштує?

02.07.15 21:26
Автор: Ірина
5 ответов
продаж будинку без згоди колишнього чоловіка

Доброго дня. Місяць тому померла мама мого чоловіка, вона була власником будинку. Після її смерті ми знайшли договір купівлі-продажу того будинку. Чоловік з нього не...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: