Порушення прав засудженного

Мій чоловік відбуває покарання у колонії.З боку працівників держдепартаменту з питань виконання покарань надійшла пропозиція моєму чоловіку(в примусовому порядку)підкинути заборонені речі працівнику оперативного відділу установи.Після чого він відмовився,на даний час перебуває у ДІЗО.Підскажіть як почати з цим боротися

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
10.08.11 15:41
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
Доброго дня, шановна Вікторія Артюховська!
Здається, Вашому чоловікові надійшов час показати свій духовний стрижень. Це як напис на камні "наліво підеш..., направо..., прямо...". Вибір згідно з рівнем розвитку душі, чим він вищій, тим складніші випробування.
"Не вір, не бійся, не проси!"

А на матеріальному плані я б затягнув переговори зі зловмисниками та знайшов можливість попередити майбутній суб"єкт про акцію.
Скарга прокурору без документального підтвердження не спрацює.

Піднімайтеся "над" ситуацією, усвідомлюйте її Sub specie aeternitatis ("з погляду вічності"), засвоюйте уроки, а Всесвіт виведе Вас за руку, треба лише довіритися.
З повагою
Вітаутас Вайтекаускас
10.08.11 09:27
Специалист Кидалов Игорь
Отзывы: 47/ 0/ 4  Ответов: 3180
Если у вас был адвокат на суде и с ним в нормальных отношениях то лучше к нему обратитесь, он это все знает
10.08.11 09:26
Специалист Кидалов Игорь
Отзывы: 47/ 0/ 4  Ответов: 3180
Если это первый раз и определили не большой срок то не успеете ничего сделать до момента окончания этого срока. На будущее заготовьте шаблоны жалоб, но для этого изучите Уголовно-исправительный кодекс и Правила внутреннего распорядка учреждений исполнения наказаний (Приказ Департамента исполнения наказаний от 25.12.2003)
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: