09.08.11 22:34
Автор: Пех Рома
2 ответа

право власності

Доброго дня, хочу почути пораду фахівців з такого питання. Під час шлюбу чоловік придбав річ, але право власності в БТІ було оформлене лише після розлучення, чи буде ця річ на лежати чоловікові на праві приватної власності? чи все ж таки це буде спільна сумісна власність подружжя.
Дякую за увагу

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
09.08.11 23:26
Специалист Шандула Александр
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 144
У Вашому випадку треба враховувати не час реєстрації в БТІ, а час придбання. Ця дата зазначена в договорі купівлі-продажу. А закон говорить про те, що сумісною власністю подружжя є майно, яке придбане в шлюбі, а не зареєстроване.
09.08.11 22:47
Специалист Тарасова Ксения
Отзывы: 5/ 0/ 0  Ответов: 339
Здравствуйте!
Имущество приобретенное в браке, если оно не получено в наследство одним из супругов или не подарено, является совместной собственностью супругов.
Схожі питання:
визнання право власності на самочинне будівництво через суд

Подскажите, пожалуйста, признает ли еще суд право собственности на самозастрой? Или судам каким-то положением запретили это делать? Заранее спасибо!

Реєстрація права власності на нерухоме майно, внесене до Статутного фонду ТОВ

Доброго дня. Потрібно зареєструвати право власності на нерухоме майно, внесене до Статутного Фонду ТОВ, ситуація наступна: При створенні ТОВ один із засновників вніс до Статутного...

17.06.12 18:49
Автор: Людмила
1 відповідь
Право пользования не установлено в судебном порядке после развода.Можно ли в одной из комнат установить замок?

Право пользования не установлено в судебном порядке после развода.Можно ли в одной из комнат установить замок?Квартира куплена в браке по 50% собственности между супругами, но...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: