09.08.11 18:00
5 ответов

Трудове законодавство (листок непрацездатності)

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка. Працівник перебував у щорічній основній відпустці з 24.05.11 по 13.07.11. З 7.06 по 21.06 (15 днів) він хворів. Йому було подовжено відпустку на 15 днів відповідно з 14.07.11 по 29.07.11. Але в останній день своєї щорічної основної відпустки, а саме 13.07.11, цей працівник захорів знову - з 13.07.11 по 29.07.11 (17 днів), про що є листок непрацездатності. Чи може керівник окрім тих 15 днів, що було компенсовано за рахунок хвороби у відпустці, надати працівнику ще 17 днів, якщо він знову захворів вже не у відпустці, а у компенсований час? Чи оплачуються ці 17 днів? Який порядок надання цих днів (працівник заяви не писав, а тільки приніс листок непрацездатності), одразу? чи за згодою сторін в інший період року? Дякую.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
11.08.11 15:28
Автор вопроса: Антонов Евгений
Спасибо Николай! Я тоже уже сообразил, что к чему. Спасибо Максим
10.08.11 15:19
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 459/ 15/ 31  Ответов: 19450
Евгений.

Компенсируется столько дней сколько работник в отпуске болел.
10.08.11 15:05
Автор вопроса: Антонов Евгений
Видимо вы не поняли мой вопрос. Вопрос в том, сколько нужно компенсировать дней работнику (по отдыху и оплате), если он в отпуске заболел 2 раза. За первый листок ему компенсировали - 15 дней. Потом работник заболевает во второй раз 13.07, то есть в последний день своего основного отпуска. Таким образом ему нужно компенсировать 15+1 день? или компенсировать все дни его болезней, то есть 15+17 дней?
09.08.11 19:54
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 459/ 15/ 31  Ответов: 19450
Пане Евгеній.

Я згоден з відповідью колегі Сапронова.
09.08.11 18:57
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
На мою думку- оплачуються,бо компенсований час-це і є та сама відпустка.
ст.35 ЗУ "Про Загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності...."
Похожие вопросы:
15.04.14 16:25
Автор: Антольевич
1 ответ
Листок непрацездатності

Був на лікарняному з 1 листопада 2013року по 26 лютого 2014року в звязку з інсультом Одержав группу інвалідності довчно з правом на працю Працював з...

16.02.12 18:20
Автор: Тарас
2 ответа
Трудове законодавство

Доброго дня! Я студент і в мене до вас, як до юриста два запитання, які стосуються законодавства про працю. Чи захищається від звільнення\скорочення одинока мати,...

Учет трудового стажа за рубежом при рассчете выплат пособия по безработице

Здравствуйте. Извините за длинный вопрос. Вынужденно пришлось обратиться в центр занятости Жовтневого района г. Днепропетровска. Там мне назначили минимальное пособие в размере 508гр в соответствии...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: