21.06.11 10:27
Автор: Юлия
1 ответ

Смена фамилии ребёнку

Здраствуйте! Хочу поменять фамилию ребёнку, ему 11 месяцев. С отцом ребёнка жили в гражданском браке, примерно полгода назад подала на алименты. В связи с тем, что решение суда было вынесено только 2 месяца назад (лист уже находится в юстиции)алиментов не платил. Так вот, возможно ли поменять фамилию ребёнку, если отец не согласен...

Спасибо

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
21.06.11 11:50
Специалист Роман Колесник
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Сімейний кодекс України
Стаття 148. Зміна прізвища дитини її батьками
4. За заявою батьків або одного з них, якщо другий помер, оголошений померлим, визнаний недієздатним або безвісно відсутнім, дитині, яка не досягла чотирнадцяти років та якій при реєстрації народження присвоєне прізвище одного з батьків, може бути змінено прізвище на прізвище другого з батьків.
5. У разі заперечення одним із батьків щодо зміни прізвища дитини спір між ними щодо такої зміни може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. При вирішенні спору беруться до уваги виконання батьками своїх обов'язків щодо дитини, а також інші обставини, які засвідчують відповідність зміни прізвища інтересам дитини.

Спір щодо зміни прізвища дитини, яка не досягла 7 років, вирішується органом опіки та піклування або судом, невиконання своїх обов'язків батьком щодо утримання дитини буде тлумачитися на Вашу користь.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: