09.08.11 01:16
Автор: Щур Ольга
1 ответ

переведення працівника з однієї філії райавтодору в іншу філію .на яку статтю Закону України може кадровик опиратися.

У моїй філії проходить реорганізація філії в районі. Працівникам запропонували перевестися у філію на цю ж посаду, але в інший район.
Які дії кадровика під час переведення працівників, чи потрібна письмова згода кожного працівника на переведення ? на яку статтю опиратися кадровикові, Чи проводиться виплата компенсації за невикористану відпустку зі згодою працівника чи без згоди? Прошу надати певну інформацію з документальними підтвердженнями зразками заяв від працівників,наказами кадровика і записами у трудову книжку.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
09.08.11 10:25
Специалист stalo
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 229
Читайте ст.32 КЗоТ. Письменное согласие необходимо. Компенсация за неиспользованный отпуск платиться только по согласию, иначе принудительно отправляют в отпуск. - ст.79,83 КЗоТ
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: