04.06.11 00:10
Автор: Pill
3 ответа

Целевой договор для выпускников

В вузе проводится такая политика: студент обязан иметь целевой договор. При попытке оформить досрочную сдачу сессии, индивидуальный график, командировку и т.п. требуют наличие целевого договора. Более того, те, у кого нет такового, не могут поступить на магистратуру на бюджет.
Целевой договор на практике предполагает договор с "липовой" конторой + кругленькая сумма денег на счет университета из кармана фирмы=студента.

Вопрос: насколько законным является требование университетом наличия целевого договора? На какие нормативные акты можно ссылаться в решении данного спора?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
15.06.11 19:13
Специалист Роман Колесник
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
У пп. в) п. 11.2 ПРАВИЛ ПРИЙОМУ до Сумського державного університету у 2011 році, зазначено, що після зарахування абітурієнтів за п.11.1 за інших рівних умов під час вирішення питань про зарахування переважне право в переліченій послідовності мають:
(...)особи, які направлені на навчання підприємствами та установами згідно з договорами про цільову підготовку;
Інші рівні умови визначені у розділі 6 Правил. Тобто, виходячи з положень Правил, "перевагу" слід тлумачити наступним чином: якщо, наприклад, за результатами вступних випробувань 2 особи набрали рівну кількість балів, то перевага надається тій, яка має цільовий договір. Отже, теоретично, якщо Ви наберете достатню кількість балів без цільового договору, то Ви можете бути зараховані. Практично, у разі незарахування, доведеться відстоювати своє право.
09.06.11 15:12
Автор вопроса: Pill
Спасибо большое за ответ!
08.06.11 22:15
Специалист Роман Колесник
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Відповідно до ст. 53 Конституції України держава забезпечує доступність і безоплатність (...) вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.
Проте, ст. 44 ЗУ "Про вищу освіту" визначає, що прийом на навчання до вищого навчального закладу для підготовки фахівців усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів проводиться відповідно до умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів.
Правила прийому на навчання до вищого навчального закладу затверджуються його керівником за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі освіти і науки.
Згідно п. 7.6. Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом МОН № 961 від 19.12.2010, при прийомі на навчання на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста, магістра, а також при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки молодшого спеціаліста, бакалавра перелік показників конкурсного відбору, строки та порядок проведення фахових випробувань визначаються правилами прийому до вищого навчального закладу.
Отже, ВНЗ у правилах прийому може надавати перевагу особам, які мають укладений цільовий договір.
Тож, раджу уважно ознайомитися із правилами прийому до Вашого ВНЗ.
Похожие вопросы:
29.01.12 00:32
3 ответа
смешанный кредитный договор-но написан как договор присоединения

Добрый день.подскажите пожалуйста-сМЕШАННЫЙ КРЕДИТНЫЙ ДОГОВОР-но составлен как договор присоединения.так бывает и его не достатки и преимущества.спасибо

27.06.14 23:23
Автор: Светлана
1 ответ
изменение реквизитов в договоре, 1С, дополнение к договору

Добрый вечер. Пожалуйста, проконсультируйте в следующей ситуации: В системе 1С был создан договор с контрагентом ФЛП. согласно банковским реквизитам, указанным в договоре, осуществлялись оплаты по...

24.02.13 21:15
Автор: Катя
1 ответ
является ли договор купли-продажи дома достаточным для прописки?

добрый день! я была прописана в общежитии университета. после учебы хочу прописаться снова к родителям с их согласия. в паспортном столе мне сказали, что необходимо...

Раздел: Недвижимость
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: