08.08.11 10:09
5 ответов

визнання права власності на квартиру після смерті

Допоможіть будь-ласка моїй тітці. Цитую: Я інвалід 2 групи. У червні помер мій чоловік. на даний час дитина від першого шлюбу чоловіка претендує на 1/2 спадщини. І це нормально і це я не заперечую. Але окрім іншого під час шлюбу мною для моєї доньки (від іншого) я придбала квартиру (участь у дольовому будівництві) за рахунок коштів, які надали мені мої батьки від продажу свої квартири. Таким чином на даний час необхідно визнати право власності на цю квартиру після смерті чоловіка. За життя він не заперечував, що ця квартира не спільне майно подружжя. У кого є примірник позову надайте будь-ласка!!! доказами, що кошти не подружжя, а моїх батьків у мене є. Хто по такій справі є відповідачем? чи потрібно доньку могопомерплого чоловіка залучати до суду? якщо так то ким?

Раздел: Наследство
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
08.08.11 10:37
Специалист Лобко Станислав
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 229
На сайте, с которого это бралось, далее ничего нет: предлагают отправлять СМС и т.д. Так что Вам придется писать самостоятельно. Берите это за пример; в просительной части ссылку ставьте на п.3 ч.1 ст.57 Семейного кодекса о том, что имущество, приобретенное за личные деньги, является личной собственностью. Излагайте все как есть, тут нет ничего сложного. Что касается судебных издержек, то узнайте в суде по месту нахождения квартиры реквизиты: судебный сбор инвалид не платит (прилагайте свидетельство) на основании ст.4 декрета о гос. пошлинах, а т.н. ИТЗ - 120 грн.
08.08.11 10:25
Автор вопроса: Оксана Мацкевич
більше немає? я не юрист. а тому запитую. коштів на адвоката у тітки немає, тому і просила мене моя мати задати питання. так само і позов доведеться писати мені. а я не юрист. є якась позовна, щоб мен тільки прізвища як говоритьься вставити?
в інтернеті не можу взагалі нічого подібного знайти...
08.08.11 10:21
Специалист Лобко Станислав
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 229
До ________ районного суду ______ області адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________,

Третя особа: КП «__________ міжміське бюро технічної інвентаризації», адреса:_______________________________

Позовна заява

про визнання нерухомого майна та земельної ділянки особистою приватною власністю

На підставі рішення виконавчого комітету ________ сільської ради № 20 від 29.05.2002 р. мені 07.04.2004 р. видано свідоцтво про право власності на нерухоме майно, у відповідності з яким мені належить на праві власності житловий будинок № 6 по вул. _______ в с. _______ _________ району ________ області. Право власності на будинок зареєстровано 07.04.2004 р. про що свідчить Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно № 3283747. Будівництво зазначеного будинку здійснювалось мною за власні заощадження протягом 1991 – 1992 років згідно з рішенням райвиконкому №177 від 14.08.1991 р. Я являюся індивідуальним забудовником та мені видано будівельний паспорт на забудову в с. _________, по вул. _________ № _____, яка згодом перейменована на вул. _______. Водночас у свідоцтві про право власності на нерухоме майно та у технічному паспорті зазначено, що будинок побудований у 1991 році. На початку 1990 року я з відповідачем Особою_2 стали проживати у фактичних шлюбних відносинах, а 28 вересня 2000 року у республіці Німеччина зареєстрували шлюб. З початку 2010 р. ми розірвали подружні стосунки, взаємних шлюбних прав та обов’язків не маємо, сімейних відносин не підтримуємо зовсім. В зв’язку з цим я звернулася в республіці Німеччина до суду з позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу, на що останній заявив, що житловий будинок №__ по вул. ___________ в с. ________, земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку площею 0,1159 га по вул. ________ №__ в с._______ та земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства площею 0,0902 га, яка розташована в с. _________, урочище «_______» належать нам на праві спільної сумісної власності, так як набуті за час перебування нами в шлюбі.
08.08.11 10:20
Автор вопроса: Оксана Мацкевич
за тією адресою сторінки немає
08.08.11 10:18
Специалист Лобко Станислав
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 229
Вот здесь примерный иск http://www.pozovna.com.ua/spori-pro-pravo-vlasnosti/nabuttya-prava-vlasnosti/437-zrazok-pozovnoi-zajavy-pro-vyznannja-neruhomogo-majna-ta-zemelnoi-diljanky-osobystoju-pryvatnoju-vlasnistju.html Дочку Вашего мужа возможно привлечь в качестве ответчика, т.к. она является наследницей по закону
Похожие вопросы:
13.03.12 13:13
1 ответ
Оскарження права власності на житло

Нам прийшов позов до суду "Про усунення перешкод в користуванні майном". Мова йде про квартири в так званому "бараку" колись там дійсно був спільний коридор...

12.11.11 17:55
2 ответа
Переоформлення земельної ділянки після смерті батьків

Потрібна консультація. У чоловіка після смерті батька у 2006 році залишився будинок та земельна ділянка у м. Вишневому Києво-Святошинського р-ну. На землю є Свідоцтво про...

20.08.11 15:19
Автор: Крук Роман
4 ответа
право власності

В 1992р.підприємством була виділена 4-ох кімн. квартира для 5чол..Після приватизації в1998р. в свідоцтво на право власності вписано 3-ох.Чи мають якісь права на квартиру інші 2-є..

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: