24.10.13 21:26
Автор: Саша
3 ответа

Оптимальная схема продажи недвижимости нерезидентом Украины

Есть квартира в Крыму. Хочу её продать Я нерезидент. Как лучше оформить продажу, на какие налоги я налетаю, если квартира куплена в 2009 году (более 3 лет). Какие % берут банки за открытие счета и преброску денег в Россию.
То есть все вопросы сводится к двум - на какую сумму меня разденут различные Украинские службы (от нотариуса , до налоговой), и как эту сумму минимизировать?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
25.10.13 08:05
Специалист Біловчук Дмитро
Отзывы: 16/ 0/ 1  Ответов: 1152
Саша, Не беруть, Саша, Ні - не беруть, за умови що у власності більше 3-х років, або отримано в спадщину та це перша продажа нерухомості впродовж звітного року.
25.10.13 07:12
Автор вопроса: Саша
Благодарю за ответ! Из него я понял, что 15-17% с меня не берут, как с нерезидента? Это очень приятная новость, т.к. на разных форумах закон трактуется по разному
24.10.13 22:18
Специалист Біловчук Дмитро
Отзывы: 16/ 0/ 1  Ответов: 1152
Щодо оподаткування:
згідно п. 172.9 ст. 172 Податкового кодексу України
Дохід від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомості, що здійснюються фізичними особами - нерезидентами, оподатковується згідно із цією статтею в порядку, встановленому для резидентів, за ставками, визначеними в пункті 167.1 статті 167 цього Кодексу.
Згідно п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу України
172.1. Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об'єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної статтею 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину.

Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим або садовим (дачним) будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається.

Крім того ви сплачуєте державне мито в розмірі 1% та покупець 1% збору в ПФ. та послуги нотаріуса( тут як на базарі, хто скільки, поки що)

Щодо відсотків які беруть банки, то вам радше звернутися до конкретних банків, навіть в режимі он-лайн вам думаю надають таку консультацію
Похожие вопросы:
07.04.12 01:23
3 ответа
Продажа недвижимости двумя хозяевами

Скажите,пожалуйста,как делится выручка при продаже части дома двумя хозяевами,если одному принадлежит3/20,а второму 7/20 всего дома?

Раздел: Недвижимость
06.09.13 10:40
5 ответов
продажа квартиры в Украине

Підскажіть будь ласка. При продажі квартири такі речі, газова плита, ванна і унітаз забирати можна? При цьому в договорі нічого не вказано, попередньо це питання...

Раздел: Недвижимость
13.04.14 12:53
Автор: Максим
1 ответ
Недвижимость в Украине

Здравствуйте уважаемые юристы. Пожалуйста дайте консультацию по следующему вопросу: Недвижимость в Украине Недвижимость(в частности 3х км. квартира) была приватизирована на 5х человек. На данный момент...

Раздел: Недвижимость
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: