06.08.11 18:06
4 ответа

касационное обжалование в ВАСУ

24.06.2011 апеляційний суд Києва виніс ухвалу, в якій зазначено, що вона може бути оскаржена впродовж 20 днів. Мене як позивача у судове засідання не запрошували, про його дату не повідомляли. Супровідний лист датовано 01.07.2011, а на поштовому штемпелі апеляційного суду зазначено 04.08.2011 (на конверті). Ухвалу отримав сьогодні.Питання: як тепер мені оскаржити цю увалу, адже 20 днів від її проголошення минуло? Дякую за допомогу.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
06.08.11 18:41
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Ось Вам посилання: ч.3 ст.212 КАСУ
06.08.11 18:26
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Ви в клопотанні про відновленого строку на оскарження обов'язково додайте докази(конверт) несвоєчасного отримання Вами копії ухвали з вини суду.
06.08.11 18:19
Автор вопроса: Онацкий Владимир
Дякую за відповідь! Цю ситуацію необхідно описувати в скарзі і просити про поновлення строків? Але ж діє ст.100 КАСУ, згідно з якою відповідач по справі наполягатиме про пропуск строків і в такому випадку скарга розглядатися не буде?
06.08.11 18:12
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Вам забов'язані поновити строк для оскарження.Для цього подайте відповідне клопотання про поновлення пропущеного строку з поважних причин!
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: