06.08.11 17:37
Автор: Крук Роман
4 ответа

Поділ майна після розлучення

Після розлучення залишилась квартира,куплена під час шлюбу,оформлена на неповнолітню дитину.Дружина з дит.проживаючи за кордоном виписала чоловіка без його відома.Чи залишились у нього якісь права на квартиру,які?Чи дружина має право продати чи здавати в оренду без відома чоловіка.Чи може чоловік при влаштуванні на роботу та ін.посилатись на адресу цієї квартири,проживаючи за іншою адр..

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
11.08.11 21:02
Автор вопроса: Крук Роман
Дякую.
11.08.11 20:40
Специалист Шандула Александр
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 144
Чоловік при влаштуванні на роботу та ін. не може посилатись на адресу цієї квартири, він має зазначати місце реєстрації, копію паспорту обов'язково у нього затребують і перевірять данні паспорта і ті, що він вказав у заяві.
11.08.11 20:35
Автор вопроса: Крук Роман
Дякую.Я взав про це під час виборів.В ЖЕКу сказали,що виписали згідно рішення суду.Дружина приїзджала на 1міс.,подала заяву,а решта займався її брат по дорученню.Повідомлення в суд приходили на цю квартиру,я проживав за іншою адресою.Оскаржив,але суд прийняв рішення в її сторону.Я на квартиру не претендую(вона дитині),мене цікавить 2част.пит..
11.08.11 19:40
Специалист Шандула Александр
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 144
Як це мало статися, що чоловіка зняли з реєстрації без його відома. Мало бути рішення суду. Для початку нехай він піде до ЖЄКу, паспортного столу і дізнається на підставі чого його зняли з реєстрації. Якщо було рішення суду (коли відбулося), то, скоріш за все його можна оскаржити.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: