01.09.13 13:20
Автор: Марія
1 ответ

Чи враховується робота за сумісництвом у педстаж?

Мій педагогічний стаж 22 роки (учитель музики у сільській школі), загальний - 29років. 7 років, працюючи художнім керівником сільського будинку культури, я працювала і за сумісництвом музичним керівником у дитячому садочку на 0,5 ставки. Запису про роботу за сумісництвом у трудовій книжці немає. Чи зарахуються ці роки до педстажу? Чи можу я вже розраховувати на пільгову пенсію?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
02.09.13 00:49
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 9/ 0/ 0  Ответов: 712
Доброго дня, Маріє! Пропоную Вам застосувати "ПОРЯДОК підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років" (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1231-06), а саме, подати до Вашого обласного управління ПФУ заяву про підтверження стажу роботи (п.11 Порядку); цим же пунктом Порядку передбачено підтвердження стажу роботи з неповним робочим днем (підп. "в" підп.4)
Похожие вопросы:
25.10.14 14:02
Автор: Ольга
2 ответа
Чи враховується до педстажу робота на посаді вихователя гуртожитку

В період з 2006 по 2010 я працювала вихователем гуртожитку училища культури. На данний час працюю вчителем у школі і маю 10 років і 10...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: