31.05.11 15:40
Автор: Дмитрий
1 ответ

Получение военного белета

После окончания университета уехал в другой город, где проживаю до сих пор. Повестки из армии приходили на старый адрес, но я их игнорировал. Месяц назад стукнуло 25 лет. Сейчас нужны загран паспорт, а значит справка из военкомата или военный билет. Чем мне грозит появление в военкомате?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
03.06.11 22:05
Специалист Роман Колесник
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення за неявку призовника за викликом до до військового комісаріату без поважних причин передбачає накладення штрафу від 85 до 119 гривень.
Поважні причини визначені у ст. 15 ЗУ Про військовий обов'язок та військову службу, вони мають переважно тимчасовий характер.
За відсутності активних дій щодо ухилення від з'явлення у військкомат за викликом кримінальна відповідальність, як правило, не настає (ст. 335 Кримінального кодексу України).
Відповідно до ст. 18 ЗУ Про військовий обов'язок... Від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни України, які до дня відправлення на строкову військову службу досягли 25-річного віку.
Тож, найбільш імовірний розвиток подій - це застосування заходів морального впливу, накладення адміністративного штрафу та видача військового квитка.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: