30.08.13 11:30
7 ответов

льготы ликвидатора ЧАЭС

Здравствуйте. Я являюсь участником ликвидации аварии на ЧАЭС 2 категории. Имеют ли право члены моей семьи на 50% скидку по коммунальным платежам, если они проживают вместе со мной, но в квартире не прописаны? По месту прописки (а это воинская часть) они льготами не пользуются.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
02.09.13 20:21
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
Радше, з талмудичного.
Дивує кмітливість у правильному розшифруванні відкритого повідомлення.
Для адміністрації ресурса:
Якщо вже політика щоякнайширшого залучення на правах анонімності користувачів-троллів, які "ще не вказав свою контактну інформацію" не підлягає обговоренню та коригуванню, в Правилах слід внести зміни. Користувач-тролль зобов"язаний представити перелік можливих, на його думку, варіантів відповідей, а за неправильне втрафляння спеціаліста у виборі найкращого, на думку тролля, варіанта відповіді -- понижувати рейтинг невдахи спеціаліста.
31.08.13 15:01
Автор вопроса: Кураев Михаил
Крикун Сергей, Большое спасибо! Очень лаконично и доходчиво.
30.08.13 22:13
Автор вопроса: Кураев Михаил
Вітаутас Вайтєкаускас, Уважаемый Вітаутас. Создается такое впечатление, что мы разговариваем с Вами на разных языках. В моем видении ответ на мой вопрос мог бы быть например такой: "Члены вашей семьи которые проживают вместе с вами, но не прописанные (не зареєстрованні) на вашей жилплощади указанными льготами пользуются (не пользуются)."
Вот и все. А Вы договорились уже до того что обвинили меня в воровстве. Спасибо Вам большое. Надеюсь, что мне ответит более компетентный, в украинском законодательстве, человек.
30.08.13 20:03
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 9/ 0/ 0  Ответов: 712
Здравствуйте, Михаил! Согласно п.1 ст.21 Закона Украины "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" "Особам, віднесеним до категорії 2 (пункт 2 статті 14), надаються такі гарантовані державою компенсації та пільги: 1) пільги, передбачені пунктами ... 11, ...статті 20"; согласно п.11 ст.20 этого Закона "Особам, віднесеним до категорії 1 (пункт 1 статті 14), надаються такі гарантовані державою компенсації та пільги: ... 11)50-процентна знижка плати за користування житлом (квартирної плати, плати за утримання будинків), комунальними послугами (газ, електрична і теплова енергія, водопостачання, водовідведення та інші послуги) у межах середніх норм споживання, передбачених законом, телефоном (абонентна плата, оплата послуг електрозв'язку за місцеві телефонні розмови з квартирних телефонів при посекундному обліку їх тривалості). Зазначені у цьому пункті пільги надаються також членам сімей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які проживають у жилих будинках (квартирах) усіх форм власності в межах норм, передбачених законом. До членів сімей громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, належать: дружина (чоловік), неповнолітні діти, непрацездатні батьки, особа, яка проживає разом з постраждалою внаслідок Чорнобильської катастрофи особою - інвалідом I групи та доглядає за нею, за умови, що ця особа не перебуває у шлюбі; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, що має право на пільги, та проживає разом з ним". Что касается регистрации места жительства членов Вашей семьи в другом месте: согласно ст.2 Закона Украины "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" "Реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження" - другими словами, вопрос регистрации не может влиять на реализацию права на льготы.
30.08.13 15:37
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
Яке питання, така відповідь.
Споживаючи водоресурс на Вашій квартирі без реєстрації на цій квартирі свого місця проживання члени Вашої сім"ї скоюють дії, які кримінальним законодавством трактуються як крадіжка коштів підприємства за фактичне водопостачання та водовідведення.
А Ви про пільги на вкрадені кошти питали?
Не зрозумів одразу.
Це -- якщо не встановлені лічильники обліку водопостачання.
Якщо лічильники встановлені -- попередня відповідь.
30.08.13 15:04
Автор вопроса: Кураев Михаил
Вітаутас Вайтєкаускас, Спасибо, что уделили мне время. Но в Вашем ответе я так и не увидел то, чего хотел. В вопросе я конкретно сказал, что семья живет со мной, но не прописана (не зареєстована). А если еще конкретнее, то вопрос касается оплаты водоснабжения. С уважением...
30.08.13 13:32
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
Пропіська давно скасована, замінена на реєстрацію місця проживання, перебування.
Комунальні послуги споживаються та сплачуються мешканцем за офіційно зареєстрованим місцем проживання.
У Вашому випадку на членів Вашої сім"ї, зареєстованих на одній адресі з Вами облік надання комунальних послуг здійснюється із застосуванням 50%-вої знижки, крім ресурсних енергоносіїв ( електроенергія, газ ), які лімітуються лише на основного пільговика ( 75 квт-год./міс за пільговим тарифом, решта -- як інші люди ).
Похожие вопросы:
25.09.13 17:53
1 ответ
льгота ЖКХ ликвидатору ЧАЭС и его семье.

Здравствуйте. Мой муж ликвидатор ЧАЭС 2 кат ,у него есть льгота по ЖКХ которая распространяется и на меня . У нас есть ребенок 20лет он...

20.11.11 13:35
2 ответа
льготы

какие льготы имеет ребенок когда отец умер

23.01.14 14:58
Автор: Марина
1 ответ
льготы детей чернобыльцов

Мой папа инвалид, чернобылец 1 группы. Он второй раз женат. Мне 27 лет, я замужем, у меня есть двое деток. В случае смерти, имею ли...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: