05.08.11 16:47
2 ответа

Відшкодування часток співвласникам у приватизованій квартирі

Ми з чоловіком одружені 6 років. Живемо з батьками чоловіка в квартирі, власником якої є його батько. Загальна площа квартири складає 73,3кв.м. На час нашого одруження старший брат чоловіка був розлучений з першою дружиною. Від цього шлюбу в них є спільна дитина 1996р.н..На момент приватизації житла у 1999році в цій квартирі були приписані свекор зі свекрухою, мій чоловік, брат чоловіка з тодішньою дружиною і сином. У 2000 брат чоловіка з дружиною (і за допомогою батьків чоловіка) купили собі іншу квартиру і переїхали туди. Після того, як у 2004році вони розлучились, брат чоловіка переписав спільно куплену квартиру на уже колишню дружину та сина. За весь період їхнього проживання в квартирі свекрів, квартплату сплачували свекрі, а після нашого одруження з чоловіком, квартплату почали сплачувати і ми (наполовину зі свекрами).Зараз, оскільки у неї і сина є частки у квартирі, де живемо ми, то перша дружина брата чоловіка, хоче, щоб ми сплатили їй вартість їхніх із сином часток, тобто вартість 24,4кв.м площі спірної квартири, і уже подала позов до суду. Як правильно вчинити? Чи є якісь шанси виграти процес, чи хоча б знизити до мінімуму суму вартості їхніх часток?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.08.11 18:20
Специалист stalo
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 229
Коллега совершенно прав. В первую очередь, нужно четко видеть, что они хотят. Возможно, они требуют выделить часть в натуре и определить порядок пользования. Возможно, Вам целесообразно заключить мировое соглашение с рассрочкой платежей.
05.08.11 17:02
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Шановна пані Леся.

Якщо співвласник не бажає купляти частку іньшого співвласника, суд не зможе змусити його доцього, бо то е його право, а необов`язок.

Тому, якщо позовні вимоги лише про купівлю частки, тоді у задоволені позову суд відмовить.

Якщо ж мова йде про компенсацію за користування частками, тоді у залежності від доказів, але, зустрічним позовом стягнути кошти сплачені за утримання іх часток - цілком можливо.

Щасти Вам.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: