20.06.11 13:44
Автор: Нович Влад
2 ответа

Расторжение брака.

Здравствуйте.
Мы с женой решили развестись. Несовершеннолетних детей и материальных претензий нет. Проживаем в Киеве, но прописка в другой области. Могут ли нас развести в киевском РАГСе ? Как долго это может затянутся?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
20.06.11 22:59
Специалист Роман Колесник
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
стаття 106 Сімейного кодексу України:
1. Подружжя, яке не має дітей, має право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу.
2. Орган державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання такої заяви, якщо вона не була відкликана.
Не сказав би, що місяць - це "недовго".

Державна реєстрація розірвання шлюбу провадиться за місцем проживання подружжя або одного з них (пункт 5 глави 3 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні).
Відділ державної реєстрації актів цивільного стану не вправі відмовити в державній реєстрації розірвання шлюбу, якщо один з подружжя звернувся із заявою про державну реєстрацію розірвання шлюбу до відділу державної реєстрації актів цивільного стану не за своїм місцем проживання, а за місцем проживання другого з подружжя. У цьому разі місце проживання другого з подружжя підтверджується його паспортом або паспортним документом з відміткою про його проживання чи відповідною довідкою, виданою компетентними органами (пункт 5 глави 3 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні).
_____________________
Правила надання консультацій
20.06.11 13:56
Специалист Стретович Інна
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 76
розлучають там, де зареєстрували. ні, недовго, все залежить від РАГСа
Похожие вопросы:
18.02.15 15:42
Автор: ольга
1 ответ
свидетельство о расторжении брака

Здравствуйте! У меня такой вопрос - я собираюсь выжать на ПМЖ в Германию. Решение суда о расторжении брака получила в 2012 году. Сегодня поехала в...

08.10.15 13:53
Автор: Светлана
5 ответов
где поставить штамп о разводе при наличии копии суда о расторжении брака?

Здраствуйте.Мой гражданский муж был ранее женат теперь мы решили расписатся но у него нет штампа о разводе в паспорте но есть копия решения суда о...

07.12.15 15:06
Автор: Татьяна
2 ответа
свидетельство о расторжении брака

Я живу с мужчиной .Он говорит что развелся с бывшей женой в 2010 году.Сейчас получил свидетельство о разводе а там написано что шлюб розирвано в...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: