05.08.11 00:14
Автор: Оксана
2 ответа

Можно ли зарегистрировать 2-х летнего ребенка без присутствия отца?

В паспортном столе пояснили, что без присутствия отца я ребенка не зарегистрирую. Подскажите, пожалуйста и нет никаких других законных вариантов???

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.08.11 13:28
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 459/ 15/ 31  Ответов: 19423
Оксана.
Если вы сами в этом жилом помещении не зарегистрированы, а собственником жилья является отец ребенка, тогда все верно вам сказали.
05.08.11 07:59
Специалист Нурієв Самір
Отзывы: 2/ 1/ 1  Ответов: 360
Цивільний кодекс.
Стаття 29. Місце проживання фізичної особи

1. Місцем проживання фізичної особи є житловий будинок,
квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому
(гуртожиток, готель тощо), у відповідному населеному пункті, в
якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово.

2. Фізична особа, яка досягла чотирнадцяти років, вільно
обирає собі місце проживання, за винятком обмежень, які
встановлюються законом.

3. Місцем проживання фізичної особи у віці від десяти до
чотирнадцяти років є місце проживання її батьків (усиновлювачів)
або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або
місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я
тощо, в якому вона проживає, якщо інше місце проживання не
встановлено за згодою між дитиною та батьками (усиновлювачами,
опікуном) або організацією, яка виконує щодо неї функції опікуна.

У разі спору місце проживання фізичної особи у віці від
десяти до чотирнадцяти років визначається органом опіки та
піклування або судом.

4. Місцем проживання фізичної особи, яка не досягла десяти
років, є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з
них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального
закладу чи закладу охорони здоров'я, в якому вона проживає.

5. Місцем проживання недієздатної особи є місце проживання її
опікуна або місцезнаходження відповідної організації, яка виконує
щодо неї функції опікуна.

6. Фізична особа може мати кілька місць проживання.

Вы вместе проживаете с мужем, квартира чья?
Похожие вопросы:
04.09.12 20:18
Автор: Людмила
8 ответов
как можна выписать несовершеннолетнего ребенка вместе с мамой без согласия отца?

С отцом ребенка мы развелись. Я снова вышла замуж. Живем втроем - я, мой теперешний муж и мой ребенок. Решили продать квартиру, в которой живем...

05.06.12 16:00
Автор: Ирина
2 ответа
имеет ли право 16-летний ребенок проживать с отцом, если родители в разводе?

ребенок 16-лет ушел жить к отцу, тк дома конфликты с отчимом. мать подала на розыск. как в этой ситуации лучше поступить, если их завтра приглашают...

15.12.13 10:06
Автор: Андрей
1 ответ
Когда можно получать пособие по безработице?

Здравствуйте! У меня вопрос по трудовому праву Украины. В конце года у меня заканчивается срочный трудовой договор. Напишите, пожалуйста, могу ли я в этом случае...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: