03.08.11 17:40
Автор: Василь
1 ответ

Звільнення з роботи

Доброго дня! Я хочу, щоб Ви мені допомогли розібратися в такій ситуації:
11.04.2011 р. рішенням сесії районної ради мене було призначено на посаду директора районного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Агроліс". Зараз у мене виникла конфліктна ситуація із районною владою і я хочу звільнитися з роботи за власним бажанням, як найшвидше. Я написав заяву про звільнення голові районної ради, а вона мені сказала, що рішення про звільнення приймається на сесії депутатами районної ради і наступна чергова сесія буде проводитися на початку наступного кварталу (в жовтні), а позачергова не планується. Як мені діяти в цій ситуації?
Я проживаю в іншому районному центрі (відстань 35 км.)ні власного, ні службового транспорту немає. Чи може це пришвидшити процес мого звільнення?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
03.08.11 20:27
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Шановний пане Василь.

Якщо маете доказ вручення заяви про звільнення, та з того часу пройшло 14 календарних днів, ви маете повне право залишити роботу та вимагати остаточного розрахунку та видачи вам трудової книжки, за кожен день затримки, цього вам окрім розрахунку мають сплатити компенсацію у розмірі вашого середнього заробітку.

Не виконають, звертайтеся до них і з відповідним позовом.

Підстава: КЗпП. України.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: