Поясніть, будь ласка, чи маю я право вийти на пенсію у 50 років, як мати інваліда з дитинства (хворіє на цукровий діабет І типу з 9 років)?

Допоможіть розібратися з питанням, щодо моєї пенсії. Я,маю дитину інваліда з дитинства, який хворіє на цукровий діабет І типу з 9 років. Чи маю я право, вийти на пенсію у 50 років(народилася 21.08.1961р.)?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
02.08.11 18:25
Дякуємо Вам за відповідь! Але у пенсійному фонді за місцем проживання вимагають довідку про те, що дитина захворіла до 6 років, або могла бути хвора до цього періоду та відмовляють мені у наданні пенсії, мотивуючи тим, що дитина не була інвалідом до 6 років.Підкажіть будь ласка, як мені діяти далі у цій ситуації, до кого звернутися?
02.08.11 15:54
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 459/ 15/ 31  Ответов: 19440
Шановна Любов Олександрівна.

Так, зараз ще таке право ви маете.
Похожие вопросы:
15.12.15 19:52
Автор: Надія
1 ответ
Припинення виплати пенсії державному службовцю

Жінка у 2008 році оформила пенсію згідно із ст. 17 ЗУ «Про пенсійне забезепечення» у 50 років як мати інваліда з дитинства і продовжувала працювати....

25.03.15 18:49
Автор: всмвсвса
4 ответа
Можете помочь с решением задач по трудовому праву?

3.З 1974 по 1995 р. Сич працювала в Заслуженой капелі України "Трембіта" на посаді артистки хору, за безстроковим трудовим договором. У 1995 р. адміністрація посилаючись...

14.03.12 23:58
Автор: Степан
1 ответ
Обленерго-відшкодування за неякісні послуги

Доброго дня!Хотів запитати чи можливо порушити судову справу щодо постійного відключення ел.постачання.Я звернувся в місцевий РЕМ з заявою в якій прошу надати мені детальний графік...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: