02.08.11 14:41
ответов нет

Я имею право поступуть в ВУЗ вне конкурса????

Добрый день! Мой отец имеет стаж подземных работ более 15 лет. По Закону "Про повышение престижности шахтерского труда"
[b]Стаття 5. Особливості здобуття освіти шахтарями та їх дітьми
Шахтарі, що мають стаж підземної роботи не менш як три роки, діти, батьки яких мають стаж підземної роботи не менш як 15 років, діти шахтарів, які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві, шахтарів-інвалідів I та II групи зараховуються поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів України для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів з наданням місць у гуртожитках на час навчання та гарантованою виплатою за рахунок коштів державного бюджету стипендії в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.
Зазначені особи після закінчення навчання працевлаштовуються відповідно до договору, укладеного між відповідним органом виконавчої влади, керівником навчального закладу та випускником. Форму договору та порядок його укладання затверджує Кабінет Міністрів України.

А в статье 6 п.3 прописано что "3. Для цілей цього Закону під членами сім'ї шахтаря слід розуміти дружину (чоловіка) та дітей віком до 18 років, а тих, що навчаються за денною формою навчання, - віком до 23 років, "

В приемной комиссии мне сказали что только ДЕТИ имеют право на поступление вне конкурса... Мне 21 год. Я имею право поступуть в ВУЗ вне конкурса????

Присвоить статус
Похожие вопросы:
05.02.12 19:52
Автор: Дарья
2 ответа
Буду ли я иметь право на наследство?

У моих родных (мама с братом) есть не приватизированная квартира в которой я не прописана. Выписалась оттуда когда поехала учится и соответственно прописалась в общежитии....

Раздел: Наследство
06.07.11 14:06
1 ответ
нужно ли разрешение госимущества при заключении договора дарения, если правоустанавливающим документом является решение суда о праве собственности?

подскажите, нужно ли разрешение госимущества при заключении договора дарения, если правоустанавливающим документом является решение суда о праве собственности?

17.11.11 21:47
Автор: Oleinik Alina
1 ответ
право собственности

Имеет ли право мать прописаться и перевести все лицевые счета на себя,в квартире в которой проживает и прописан только один ребенок (5лет) от совместного брака...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: