02.08.11 13:52
Автор: O. OLga
1 ответ

Развод и ребенок

Ситуація: дитині 5 років.
Батьки дитини проживали 10 років разом у незареєстрованому шлюбі в Києві, обидва працюють. Але батько дитини офіційно одружений, хоч і прожив ці 10 років окремо від офіційної дружини. Після народження дитини в цьому незареєстрованому шлюбі він визнав своє батьківство, вписаний батьком у свідоцтві про народження дитини, і дитина отримала його прізвище. Але він так і не захотів /не зміг розлучитися з першою дружиною, а також, хоч і може і має достатньо коштів, не забезпечив свою співмешканку і дитину власним житлом..
Їздимо в Києві з однієї зйомної квартири на іншу. Я від цих відносин вже знемагаю, ні в що не вірю, хочу просто жити сама з дитиною, але без його грошей моєї всієї зарплати не вистачить на оренду окремої квартири, не говорячи вже про все інше.
Питання 1: Чи по закону розглядається таке спільне проживання як сім’я?
Питання 2: Які обов’язки має батько стосовно дитини у випадку розпаду такої сім’ї? Чи означає, що, якщо він не розписаний з матір’ю дитини і не розведений з першою дружиною, то він нікому нічого не повинен?
Питання 3: Як мені захистити інтереси дитини і свої, якщо батько дитини є громадянином іншої країни, але отримав завдяки дитині посвідку на постійне проживання в Україні? Під час оформлення цієї посвідки дитину мені довелося прописати по місцю своєї прописки, не в Києві.
Чи є підставою вважати в цьому випадку, що дитина забезпечена житлом, якщо все ж вона народилася, постійно проживає і ходить в дитсадок в Києві? І якщо все ж вдасться придбати окреме житло в Києві, як в такому випадку дитина отримає право на нього?

Дякую за пораду.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
02.08.11 15:40
Специалист Сахно Богдана
Отзывы: 11/ 1/ 0  Ответов: 805
В даному випадку Ви можете тільки подати заяву в суд на призначення аліментів від батька на утримання дитини. На будь-яке майно батька Ваша дитина й Ви не можете претендувати. Тільки після смерті батька Ваша дитина буде його спадкоємцем по закону (якщо не буде складений заповіт іншого змісту).
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: