25.03.13 10:52
7 ответов

Як розірвати шлюб між громадянкою України та іноземцем

Шлюб зареєстровано в Україні. Громадянка України зареєстрована та проживає в Україні. Чоловік ніколи не проживав та не був зареєстрований в Україні, місце реєстрації чи проживання не відоме

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
25.03.13 13:10
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Касьянов Николай, У справах про визнання особи безвісно відсутньою чи оголошення померлою і у справах про встановлення факту смерті є компетентними установи юстиції , громадянином якої була особа.
25.03.13 13:05
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20799
Максим Сапронов, формально - можно.
25.03.13 12:58
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Касьянов Николай ,По-перше здоровим глуздом.Як можно в Україні оголосити розшук іноземця який тут ніколи не з'являвся?
25.03.13 12:52
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20799
Специалист Максим Сапронов (25.03.13 11:54) написал:
вважаю що визнати чоловіка безвісно відсутнім або померлим неможливо в нашій країні , бо він ніколи не проживав в Україні.

А чим це заборонено?
25.03.13 11:54
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Касьянов Николай, вважаю що визнати чоловіка безвісно відсутнім або померлим неможливо в нашій країні , бо він ніколи не проживав в Україні.
25.03.13 11:28
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20799
Альона.

Можно також визнати у судовому порядку визнати чоловіка безвістно відсутнім або померлим, але перед тим у розшук його огголосити потрібно.
25.03.13 11:03
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Варіантів є декілька:
Якщо у подружжя нема дітей і є можливість отримати нотаріально засвідчену заяву від чоловіка,то шлюб можно розірвати в РАЦСі.
Також розірвати шлюб в РАЦСі можливо,якщо визнати чоловіка безвісно відсутнім.
Третій варіант - це подання позову до суду.
Похожие вопросы:
18.08.17 18:03
Автор: Люба
5 ответов
Роз’яснення законодавства України

Прошу надати відповідь, куди потрібно звертатися за роз'ясненнями вимог діючого законодавства України. (не тільки одного якогось конкретного незрозумілого питання, а взагалі, – так як питань...

Раздел: Другое
18.08.17 18:22
Автор: Люба
1 ответ
Роз'яснення вимог ст. 8 Закону України "Про звернення громадян"

Відповідно до вимог ст.8 Закону України "Про звернення громадян", не розглядаються повторні звернення, якщо перше вирішено ПО СУТІ. Роз'ясніть, будь ласка, значення слів "ПО СУТІ"....

Раздел: Другое
13.05.16 11:32
2 ответа
Позовна заява про позбавлення батківських прав

Доброго дня ! Підскажіть будласка , я склав позовну заяву про позбавлення батьківських прав , все вірно відповідає вона ЦПК чи ні , не буде...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: