24.02.13 12:37
2 ответа

Спільне користування земельною ділянкою

Доброго дня, панове юристи.
Виникла наступна проблемна ситуація.
У 80-их роках була виділена земельна ділянка. Свідоцтво про право користування на одну олсобу (на скільки розумію воно діє до сьогодні). Пізніше будо рішенння виконкому про спільне користування земельною ділянкою (друга половина приватного будинку належить іншій родині). Відповідно були втановлені межі, пропорційно житловій площі будинків. Років 8 тому власники домовились про зміну меж. Одна сім'я виготовила новий технічниий паспорт, інша ні (або знищи ла його). Людина, з якою домовлялись про зміну меж померла, спадкоємці вступили в право спадкування. Тепер одна із сімей хоче приватизувати земельну ділянку за наявнимим межами. Але друга апелює, що межі повинні бути такі, як у них в паспорті.
Запитання:
1. Чи можна приватизувати земельну ділянку за наявними межами, якщо у однієї родини в паспорті позначени вони саме так, як стоїть загорожа.
2. Якщо ні, то чи можна вимагати перегляду меж, грунтуючись на тому, що площа однієї частини будинку збільшена за рахунок добудови. Добудова узаконена.
І на які нормативно-правові акти при цьому посилатися.
Завчасно вдячний.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
24.02.13 14:15
Автор вопроса: Баранов Олексій
Ні у другої сторони також немає акту. Земельна ділянка не приватизована взагалі. Технічні паспорти є. У однієї сторони з новими межами, у іншої зі старими.
24.02.13 13:53
Специалист Гутник Андрей
Отзывы: 4/ 0/ 1  Ответов: 147
Із Вашого питання я зрозумів так, що у Вас зараз немає державного акту на право власності на земельну ділянку і технічну документацію Ви не замовляли. При цьому у другоого власника є Акт і акт погодження меж. В такій ситуації я думаю, що Вам виготовлять державний акт лише на ту частину, яка залишилась після виділу земельної ділянки власнику у якого є Державний акт. На жаль з такою ситуацією дуже часто стикаються ті, хто не дивлячись підписували акти погодження меж, не розібравшись яким чином ці межі встановлені.
Похожие вопросы:
30.01.12 14:24
2 ответа
встановлення твердих меж земельної ділянки для приватизації

Бабуся придбала будиночок із земельною ділянкою в місті ще до війни. У 50-их продала третину у спільне користування, відповідно була розділена і земельна ділянка.Є рішення...

04.09.13 19:56
2 ответа
Виділення земельної ділянки з спільної приватизованої властності

Добрий день! Допоможіть, будь-ласка, розібратися, з точки зору Закону, в склавшихся обставинах. В приватному секторі є садиба площею 0,967 га,яка приватизована на чотирьох співвласників, у...

07.05.18 12:51
Автор: Ольга
3 ответа
про поділ земельної ділянко між співвласниками

Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка, написати позов до суду про поділ земельної ділянко між співвласниками (акт про спільну сумісну власність на двох осіб), якщо земельні ділянки...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: