05.02.13 11:46
1 ответ

тупик или как?

ЗВЕРНЕННЯ

Я, Якубіна Валентина Миколаївна, пенсіонерка, яка живе в м. Запоріжжя, телефон 0982377216, звернулась до вас за допомогою.
У лютому 2007 року мій син Якубін Ігор Юрійович розпочав співпрацю з підприємецем Перевай В.С., відкривши спільну будівельну організацію. Пізніше Перевай В.С. показав сину об'єкт за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Баррикадна, буд. 116. Запросивши його до співпраці та визначив долю сина в розмірі 60 тисяч доларів. Тому як ми мали тільки половину необхідної суми Перевай В.С.запропонував нам можливість оформити кредит до момента реализації будинка по вул.Баррикадній, заставою якого явилась наша квартира за адресою: м. Запоріжжя, вул.Магистральна,86/108.

Оцінку іпотеки з боку Банку здійснила фірма «Национальная экспертно - правова группа» (Юридична адреса: м. Запоріжжя, вул. 40 років Радянської України, д. 84, офіс 32, телефон 224- 70-99), директором якої є Перевай, який має договір з ВАТ «Укрспецторг» на реалізацію конфіскованого майна. Визнаючи, що може потеряти усе син почав піднімати питання про повернення інвестицій або реєструвати партнерські зобов'язання. або передати йому ½ будинку по вул. Баррикаднa, 116 на які пішли негативні реакції "Я не знаю Вас. "
Ми вирішили піти законним способом, син пішов до Koмунарського районного суду міста Запоріжжя о стягненні з Перевай В.С. частини боргу, згідно раніше оформлених розписок ( справа № 22720/10 від 04.11.2010р. суддя Боровикова А.І. ).
Апеляційний суд виніс рішення про стягнення з Перевай В.С. суми боргу на користь Якубіна І.Ю.( справа № 22-11316/10 від 14.12.2010р.).
Було відкрито виконавче провадження №23772445 від 21.01.2011р. та було виявлено 5 об,єктів нерухомості, що належать Перевай В.С., на яке був накладен арешт.
Рішенням судді Холод Р.С. Комунарского районного суду м.Запоріжжя (справа № 4с-27/11/0812 от 28.04.2011р.) було винесено постанову о призупиненні виконавчого провадження.

Оскаржено Якубіним І.Ю. в апеляційному суді (справа№22-4536/11 від 25,10,11) виконавче провадження відновлено, але Перевай В.С. виграв время, що дало йому провернути нову аферу.
Також слід приділити увагу до такої інформації. Розпочавши виконавче провадження було виявлено 5 об,єктів нерухомості, що належать Перевай В.С. Але рішенням Комунарского суду м. Запоріжжя від 01.12.2011г\р. № 2-4307/11 був задоволен позив Свинаренко Олени Володимировни до Перевай Володимира Сергіївича ( який є боржником в виконавчем провадженні) про становлення факту проживання однією сімьєю та розподілі спільного майна подружжя. Цім рішенням майно фактично було не розділено, а передано все від Перевай В.С. во власність Свинаренко О.В., тобто відбулось приховане відчуждення майна на користь Перевай В.С.
Спроба з метою оскарження рішення суду № 2-4307/11 від 01/12/2011, для справедливого розгляду справи і поділу майна боржника Перевай В.С. виявилася безнадійной. Постанова Вищого спеціалізованого суда України від 29.08.12 відмова. Прокуратура пояснила, що Перевай В.С. скористувався "Діркой в законі", тобто, розділ не є відчуждення!

Постанова про повернення виконавчого документа від 24.12.12 р. та скасування всіх арештів та прочих міроприємств по відношенню до Перевай В.С.

Мій син і я неодноразово зверталися до прокуратури. По данному факту була подана заява до прокуратури м.Запоріжжя, згідно ст. 98 або 99 КПК України.

27.06.2012р. ми отримали відповідь № 449-252-12 від 27/06/2005, в якій зазначали, що причин для перевірки в порядку ст. 97 КПК України по вказаним фактам відсутні.
Але тільки після звернення народного депутату України виявили низку порушень виконавчої служби та возбудили кримінальну справу в відношенні Перевай В.С.згідно ст. 382 КК України за невиконання рішення суду.
У дальнейшему постанова прокуратури була двічі обскаржена у суді Переваєм В.С. і згодом призупинена.
На 18.01.13 справа передана в РВВС Комунарского р-ну м.Запоріжжя для подальшого розслідування. Однак, в цієї справі ми вже не є потерпіли, інформацію нам не надають , або може навіть забули про нас.

Квартира, яка була в іпотекі в Райффайзен Банку Аваль, була продана банком в рахунок погашения части боргу взятих в «сумістну справу» з Переваєм В.С..
По яким причинам нам не зрозуміла позиция органів прокуратури, які навіть не хочуть приймати правильне процесуальне рішення. Є очевидним небажання органів прокуратури заніматися цією проблемою. Ця позиція, на наш погляд, має негативний вплив серед населення на імідж правоохоронних органів в цілому и підриває віру в судову систему тому,що « з мовчазної згоди державних органів» судові рішення можуть не виконувати і за це нічого некому не буде.

Перевай В.С. неодноразово стверджувал о наявності «необхідних зв. язків» і заявляв, що мій син Якубін І.Ю. нічого не отримає за рішенням суду, що на сьогоднішній день це підтверджається.

Я прошу Вас подивитися на мой похилий вік, пропрацювавши 48 років і залишитися з сином бездомні, буквально на вулиці.
«__05_» лютого 2013р. В Якубіна

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.02.13 16:09
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
Доброго дня, шановна п. Валентино!
Незрозуміло, яким чином 5 спірних об"єктів виявилися спільним майном подружжя та ще й у повному обсязі відійшли колишній дружині. Хиба що, суд затвердив мирову угоду, згідно з якою чоловік відмовився від своєї частки на чористь дружини, приміром, в рахунок майбутніх аліментів?
При цьому перебування об"єктів під забороною відчуження відіграло несуттєву технічну ролю, адже, частка колишньої дружинина на праві сумісної власності у спільно нажитому в шлюбі майні потенційно була ще до операцій та оборудок, лише не проявлена в натурі.
Щодо ставлення до членів організованих злочинних і збройних угруповань як до представників державної влади а не тимчасової окупаційної адміністрації -- це системна помилка, неврахування якої і призводить до жалюгідних результатів.
З іншого боку, образно мовлячі, Ви збудували величезний човен ( великий та коштовний підприємницький проект ) і без будь-якого розуміння вийшли в бурхливе море ( підприємницьке середовище ) в якості капітана, не найнявши в якості лоцмана ( правника )?

A lawyer's time and advice are his stock in trade A. Lincoln
Час і порада юриста це його товар, який має цінність А. Лінкольн
Схожі питання:
13.05.16 22:32
Автор: Дмитрий
1 відповідь
Есть ли какой-то кредит без процентный для покупки или постройки жилья, или что то в этом роде для военнослужащих?

Здравствуйте!Скажите пожалуйста...Есть ли какой-то кредит без процентный для покупки или постройки жилья, или что то в этом роде для военнослужащих? И как можно получить денежную...

11.08.14 17:50
Автор: Любовь / вопрос с сайта buh-galter.info
1 відповідь
Здравствуйте. Даже не знаю как начать,и как…

Здравствуйте. Даже не знаю как начать,и как правильно сформулировать вопрос. Поэтому напишу просто,с надеждой что вы поймете и поможете. Дело в том,что мою семью затронула...

Розділ: Інше
Добрый день! Я хочу заняться доставкой продуктов на дом - надо ли мне регистрироваться как ЧП или как-то о себе заявлять в налоговой?

Добрый день! Я хочу заняться доставкой продуктов на дом - надо ли мне регистрироваться как ЧП или как-то о себе заявлять в налоговой? С чего...

Розділ: Інше
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: