29.07.11 01:17
Автор: Lena Lena
ответов нет

Дозвіл на опалення

На яких підставах у місті Тернополі міська рада не дає дозволи на опалення? В той час як Ужгород та Мукачево повністю переходить на автономні системи опалення.
Керуючись постановою Кабінету Міністрів від 21 липня 2005 р. N 630 "ПРАВИЛА
надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", а саме пунктами 24-28,споживач має право на від'єднання від централізованого опалення.
Але при зверненні в довідку міської ради Тернополя, мені повідомляють, що міська рада не видає дозволів. Чи порушуються мої права такими діями? Як отриимати дозвіл на опалення?

Присвоить статус
Похожие вопросы:
22.07.11 08:48
1 ответ
Дозвіл на транспортне перевезення видано ТОВ, чи може цим дозволом користуватися його філія?

Наше ТДВ уклало договір про надання послуг з філією ТОВ. Дозвіл на перевезення видано самому ТОВ. Чи може користуватися даним дозволом для здійснення перевезень його...

Раздел: Другое
30.09.12 23:06
Автор: Саша
3 ответа
дозвіл на придбання пневматичної зброї

Для придбання пневматичної зброї калібру понад 4,5 мм та швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду треба мати дозвіл. А якщо калібр менше 4,5,...

Раздел: Другое
22.12.12 13:01
1 ответ
чи потрібно брати дозвіл на будову сільхозпобудов на власній приватизованій ділянці

шановні юристи,підскажіть будь ласка,чи потрібно брати дозвіл на будову сільхозпобудов на власній приватизованій ділянці з приватизованим на ній будинком(тобто побудувати сарай,гараж,літню кухню,альтанку і.т.д.)

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: