28.12.12 23:07
Автор: Tatyana
2 ответа

Может ли мой бывший муж писать апеляционную жалобу сейчас если решение о лишении его права на пользование жилым помещением было принято еще в октябре?

Постановлением суда моего мужа лишили права на пользование жилым помещением заочно. Мне говорят что даже если я его выпишу согласно постановлению он еще может подать апеляционную жалобу и решение суда будет отменено! Решение принято в октябре а жалобы он не подал.

Раздел: Недвижимость
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
31.12.12 17:33
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
Доброго вечора, шановні п. Тетяно та Сергіє!
Я б ознайомився з матеріалами справи та виявив як повідомлено, чи повідомлено взагалі відповідача про ухвалене заочне рішення. Дії зі зняття з реєстрації варто розпочинати через 20 ( + декілька днів на обіг поштової кореспонденції )
днів від дня документованого вручення відповідачеви копії судового рішення.
Якщо суд ні кує, ні меле, а, переважно, так і є, вишліть завірену копію рішення суду на адресу відповідача рекомендованим листом, зворотній адрес на повідомленні про вручення поштового відправлення вкажіть свій, а не суду.

A lawyer's time and advice are his stock in trade A. Lincoln
Час і порада юриста це його товар, який має цінність А. Лінкольн
29.12.12 00:32
Специалист Темченко М. Г.
Отзывы: 22/ 0/ 0  Ответов: 657
В даному випадку строк обчислюється не з дати ухвалення рішення, а з дати отримання копії відповідачем.
______________________________
Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 228. Порядок і строк подання заяви про перегляд заочного рішення
...1. Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
...2. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії .

Стаття 231. Порядок розгляду заяви про перегляд заочного рішення
...3. У результаті розгляду заяви про перегляд заочного рішення суд може своєю ухвалою:
...1) залишити заяву без задоволення;
...2) скасувати заочне рішення і призначити справу до розгляду в загальному порядку.

...4. У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому цим Кодексом. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.
Похожие вопросы:
17.06.12 18:49
Автор: Людмила
1 ответ
Право пользования не установлено в судебном порядке после развода.Можно ли в одной из комнат установить замок?

Право пользования не установлено в судебном порядке после развода.Можно ли в одной из комнат установить замок?Квартира куплена в браке по 50% собственности между супругами, но...

09.09.11 09:12
3 ответа
Лишение родительских прав

Здравствуйте! Ситуация следующая: я в розводе 2 года имею дочь 3,5 лет, хотим с ней выехать на ПМЖ в Росию, мой бывший муж всячески вредит...

06.07.12 10:27
Автор: Лилия
2 ответа
О признании право пользования жилым помещением!

Помогите мне составить заявление в суд о признании право пользования жилым помещением и признании права собственности на долю в жилом помещении в порядке приватизации.Я была...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: