28.07.11 11:21
2 ответа

відказ суду від повторної експертизи

у нас на даний момент іде слухання ст.286 ч.2 нам щоб доказати непричетність людини до даної справи потрібна повторна експертиза(у справі відсутні матеріали справи і ще одна експертиза по слідах) суд відмовив

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
28.07.11 14:01
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
Доброго дня, шановна Галино Борисенко!
Якщо справа ще на стадіі слухання та не було дебатів, подавайте клопотання про призначення повторної, додаткової чи колегіальної експертизи, постарайтеся знайти такі аргументи згідно Кримінально-процесуального та Цивільного процесуального ( якщо заявлений цивільний позов у кримінальній справі ) кодексів, щоб суд не зміг відмовити у призначенні експертизи.
Ст. 75 Кримінально-процесуального кодексу України:
"Якщо експертиза буде визнана неповною або не досить ясною, може бути призначена додаткова експертиза, яка доручається тому самому або іншому експертові.
Коли висновок експерта буде визнано необгрунтованим чи таким,
що суперечить іншим матеріалам справи або інакше викликає сумніви
в його правильності, може бути призначена повторна експертиза, яка
доручається іншому експертові або іншим експертам."
В клопотанні обов"язково зазначте питання, які пропонуєте поставити експертови та важливість відповіді на них для захисту Ваших прав, інакше суд формально відпекається, що, мовляв, все вже ясне-досліджене і повторного експертування не потребує.
Якщо попередній висновок експерта хибний, неповний і експерт, на Вашу думку, вже не буде виправляти власні помилки, обгрунтовуйте потребу доручити іншому експерту чи колегії експертів, вкажіть в якому інституті має бути зроблена експертиза.
Якщо цей етап вже Вами пройдений і є ухвала суду про відмову у повторній експертизі, спробуйте переформатувати питання згідно вказаної вище методи та заявити повторне клопотання.
У разі відмови і в цьому випадку не забудьте оцінити такі дії суду в апеляції.
Успіхів!
З повагою
Вітаутас Вайтєкаускас
28.07.11 11:26
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Пані Галина.

Оскаржуйте вирок суду.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: