27.07.11 13:58
3 ответа

Фізична особа-підприємець

Доброго дня!
07.10.2010 я отримала свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.
Види діяльності я вписала такі:
1.Нотаріальна та інша юридична діяльність;
2.Надання індивідуальних послуг.
Написала в Держ. податковій інспекції заяву про взяття мене на облік, але свідоцтва про сплату податку не отримала, зверталась за консультацією у ДПІ, але відповіді мені ніхто надати не зміг.
В мене питання чому не перевіряється чи маю я право займатись даними видами діяльності так як в мене на той час не було юридичної освіти, тобто виходить що будь яка особа має на це право отримавши свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця???
Які ще необхідні вимоги для того щоб розпочати займатися підприємницькою діяльністю і які наслідки того,що я не отримала свідоцтво про сплату податку?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
27.07.11 14:43
Специалист Панов Алексей
Отзывы: 5/ 0/ 0  Ответов: 282
В зависимости от того, каким видом предпринимательской деятельности вы планируете заняться, зависит то, какие требования содержит законодательство для этого. Для осуществления некоторых видов деятельности достаточно самого факта регистрации, для иных выдвигаются дополнительные требования относительно наличия, например, торгового патента, лицензии, прочих условий.
Осуществлять нотариальную деятельность на основании св-ва о гос. регистрации ФЛ-П вы не сможете, поскольку специальные условия для осуществления такого рода деятельности устанавливаются ЗУ "О нотариате".
На счет свидетельства - не совсем понятно о каком именно документе идет речь. В случае гос. регистрации фл-п сведения о нем направляются гос. регистратором в налоговую инспекцию по месту регистрации где вас автоматически ставят на учет, о чем выдают справку по форме 4-ОПП, в случае если вы желаете действовать в рамках упрощенной системы налогообложения Вам необходимо в установленном порядке обратиться в ГНИ для получения свидетельства об уплате единого налога.
27.07.11 14:26
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 459/ 15/ 31  Ответов: 19445
Пані Ольга.

Ні, з таким св-вом. ви не маете права бути підприемцем, тому що:

Нотаріальна діяльність взагалі не е підприемницкою та потребує відповідної ліцензії.

Вносіть виправлення у св-во. колего.
27.07.11 14:21
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Добрый день.
Что касается свидетельства, вам необходимо сделать письменный запрос и отправить его письмом с уведомлением, иначе возникнут проблемы в дальнейшем.
Открыть фирму не проблема, то что касается видов деятельности, их не обязательно должны выполнять вы, это могут быть привеченные специалисты.

с ув Сергей
Похожие вопросы:
04.04.16 23:05
Автор: Игорь
1 ответ
Фізична особа-підприємець службова особа

Чи може бути фізична особа-підприємець службовою особою за ст. 366 КК?

10.01.14 14:23
Автор: Оля / вопрос с сайта buh-galter.info
1 ответ
чи має право фізична особа-підприємець,єдинник другої групи надавати послуги харчування юридичній особі?

Доброго дня!!! Скажіть будь-ласка,чи має право фізична особа-підприємець,єдинник другої групи надавати послуги харчування юридичній особі?

Раздел: Другое
30.05.14 16:47
Автор: Наташа
1 ответ
фізичної особи - підприємець банкрут

Чи можна визнати банкрутом фізичну особу - підприємця за її особисті борги за2) за неповернення банківського кредиту? І згідно якого нормативного акта

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: