16.06.11 16:46
Автор: guest227
1 ответ

"Прописка, раздел имущества"

Добрый день.1.Я состою в браке.Имею ребенка. На деньги моих родственников приобретена квартира на мое имя. Я и ребенок прописаны у отца.Муж хочет прописаться в квартире, купленной на мое имя. Какие факторы берутся в расчет в случае раздела имущества (право собственности, прописка, что-то другое?)2.Я с ребенком прописана у отца. У отца новая семья, детей нет.В данной квартире я никогда не проживала. Могу ли я и мой ребенок расчитывать на наследство после смерти отца? Спасибо

Раздел: Недвижимость
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
20.06.11 12:53
Специалист Окунь Сергей
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 64
Суть не в том на чьё имя приобретена квартира. Если квартира приобретена в браке то она является совместным имуществом супругов и муж при разделе имеет право на её часть.

Стаття 60. Підстави набуття права спільної сумісної власності
подружжя

1. Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та
чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від
того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення
домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо)
самостійного заробітку (доходу).

2. Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей
індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної
власності подружжя.

Стаття 61. Об'єкти права спільної сумісної власності

1. Об'єктом права спільної сумісної власності подружжя може
бути будь-яке майно, за винятком виключеного з цивільного обороту.
{ Частина перша статті 61 в редакції Закону N 524-V ( 524-16 ) від
22.12.2006 }

2. Об'єктом права спільної сумісної власності є заробітна
плата, пенсія, стипендія, інші доходи, одержані одним із подружжя.
{ Частина друга статті 61 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 524-V ( 524-16 ) від 22.12.2006 }

3. Якщо одним із подружжя укладено договір в інтересах сім'ї,
то гроші, інше майно, в тому числі гонорар, виграш, які були
одержані за цим договором, є об'єктом права спільної сумісної
власності подружжя.

4. Речі для професійних занять (музичні інструменти,
оргтехніка, лікарське обладнання тощо), придбані за час шлюбу для
одного з подружжя, є об'єктом права спільної сумісної власності
подружжя.

5. Об'єктом права спільної сумісної власності подружжя є
житло, набуте одним із подружжя під час шлюбу внаслідок
приватизації державного житлового фонду, та земельна ділянка,
набута внаслідок безоплатної передачі її одному з подружжя із
земель державної або комунальної власності, у тому числі
приватизації.
Похожие вопросы:
19.08.11 10:08
Автор: А Семен
1 ответ
Уточнение !!! Закон Украины "Про засади запобігання і протидії корупції", "безпосереднє підпорядкування"

Суть такова ! В подразделении, сын работает на должности пожарного а отец на должности начальника отдела. Рисую цепочку подчинения. Пожарный - начальник караула - начальник...

Раздел: Другое
29.10.11 02:06
1 ответ
раздел имущества

Здравствуйте. При разделе имущества после развода в суде выяснилось, что муж перерегистрировал автомобиль (который приобретен в браке) на свою мать по фиктивной долговой расписке и...

Раздел: Другое
05.07.14 16:25
3 ответа
Раздел имущества при разводе

Добрый день! В браке была приобретена машина Опель. Подала заявление на раздел имущества!" Прошу стягнути з ..... на мою користь 26703 грн,що є 1/2 від...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: