Алименты

У меня на попечении находится несовершеннолетняя дочь. Отец ее с нами не проживает. С июля 2009г. по решению суда он должен платить алименты в размере 1000грн. ежемесячно, но уже 2 года я ничего не получаю. Местонахождение отца неизвестно. Разыскать ответчика не может ни исполнительная служба, ни милиция. Подскажите куда обращаться дальше.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
27.07.11 10:36
Специалист Зигора Наталья
Отзывы: 2/ 1/ 0  Ответов: 91
Доброго дня!
Наказом Міністерства внутрішніх справ України № 408 від 27.08.2008 р. затверджено Порядок розшуку боржника - фізичної особи і визначено загальні засоби організації діяльності територіальних підрозділів служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, з установлення місцеперебування відповідачів у справах за позовами про стягнення аліментів на підставі ухвали суду про їх розшук.
Розшук оголошується ухвалою суду відповідно за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) стягувача аліментів визначається підрозділ внутрішніх справ, на який покладається розшук боржника.
Протягом 10 діб з часу отримання ухвали суду про оголошення розшуку боржника працівник служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, який за своїми службовими обов'язками відповідає за розшук боржників, заводить розшукову справу з установлення місцеперебування боржника та виносить постанову про оголошення державного розшуку та заведення розшукової справи.
Після цього розшукова справа реєструється в журналі обліку розшукових справ.
Працівник заповнює розшукову картку з фотокарткою у двох примірниках на боржника.
Копія розшукової картки надсилається до служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі для здійснення контролю. Крім того, до адміністрації Державної прикордонної служби надсилається повідомлення про те, що особа перебуває в розшуку як боржник.
Якщо протягом місяця місцеперебування боржника не встановлено, до відділу соціального захисту населення за місцем проживання особи, на користь якої мають бути сплачені аліменти, для призначення їй тимчасової допомоги направляється повідомлення про розшук боржника. Повідомлення може бути видано особисто стягувачеві.
При встановленні місцеперебування боржника працівник у день закриття справи інформує державного виконавця, який приймає рішення щодо подальших дій відносно боржника. Боржник, який не сплачує аліментів, письмово попереджується про кримінальну відповідальність.
26.07.11 19:38
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Здравствуйте, Светлана.

Рекомендую вам подать заявление в суд, в порядке особого производства, "О признании лица безвестно отсутствующим", на основании решения суда получите пособие на ребенка, а еще через 1,5 лет, в том же порядке заявление о признании умершим. И оформите ребенку пенсию по утрате кормильца.

Основание: ГПК. Украины.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: