26.07.11 16:53
ответов нет

Чорнобильські пільги та дитячий садок

Добрий день! Склалась така ситуація, що завідуюча дитячого садка відмовляється брати дитину ,тому що в нас є чорнобильське посвідчення(3 кат.) . Підскажіть будь-ласка як вірно написати заяву та вказати в ній, що за законом ми маєм право йти без черги.

Присвоить статус
Похожие вопросы:
05.07.11 15:04
1 ответ
Піільги дітям ліквідаторів

Дитина 1994р.н. має чорнобильське посвідчення (батько дитини ліквідатор ІІкатегорії). Чи має дитина певні пільги при вступі до ВНЗ?

15.09.14 20:35
1 ответ
Право на чорнобильське посвідчення

Щодо право на чорнобильське посвідчення хочу уточнити, моя дитина відвідує дитячий садочок, а не школу, а в п.4 ст.27 зазначено що " постійно навчалися після...

25.06.15 15:42
1 ответ
Вдова Чорнобильця та її права.

Доброго дня! Мій батько був Чорнобильцем 2-ї категорії. Інвалідність оформити не встигли, помер від раку прямої кишки після операції. В Києві отримали позитивний експертний висновок...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: