16.06.11 13:29
3 ответа

роздел имущества

Добрий день! Батьки чоловіка і мої порівну дали гроші на трьох кімнатну квартиру, при покупкі записали на чоловіка (купили квартиру за 4 місяці до весілля), є син, через 3,5 роки ми розлучилися. Я маю право на частину з квартири? як можна квартиру поділити?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
20.06.11 12:59
Специалист Окунь Сергей
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 64
А я бы в данном случае вначале установил бы факт проживания одной семьёй с мужем в гражданском браке, после чего данное имущество будет считаться совместным и Вы получите право на его часть!
16.06.11 18:49
Специалист Роман Колесник
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Стаття 74. Сімейного кодексу України (якщо квартира була куплена 2004 року або пізніше) Право на майно жінки та чоловіка, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі
1. Якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.
2. На майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.
Тобто, якщо ви доведете в суді, що проживали однією сім'єю (що у Вашому випадку буде не складно, адже квартира для того й придбавалася) на неї можна поширити режим спільної сумісної власності та поділити її.
16.06.11 14:16
Специалист Орлова Екатерина
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 118
Ви будете мати право на квартиру, якщо в судовому порядку доведете, що Ваші батьки вклали гроші в купівлю цього майна. В противному випадку у Вас відсутні докази того, що Ви маєте право.
Крім того, виселити Вас із малолітньою дитиною з квартири чоловік не має права.
Похожие вопросы:
13.10.13 21:22
Автор: Angela
5 ответов
Раздел имущества

Здравствуйте!Помогите.Я проживаю в частном доме со своим мужем и свекром-инвалидом ВОВ. Сейчас подаю на развод и хочу узнать свою часть дома.Имущество будет делиться между мной...

03.06.15 15:33
Автор: Алена
3 ответа
роздел совместно нажитого имущества между супругами

Супруги разведены через суд в 2010 году. Может ли жена сейчас подать на раздел имущества?

13.10.11 16:20
2 ответа
Роздел имущества

Можно ли при розделе имущества заставить мужа выплатить половину стоимости дома. Дом был куплен в браке, на месте старого построен новый.Мы с ребенком там прописаны,...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: