26.07.11 08:29
ответов нет

Розірвання договору концесії і витрубування концесійного платежу

Я працюю головним бухгалтером в селишній раді. 06 травня 2009 року між нашою селищною радою та організацією був укладений концесійний договір по котельні та мережам теплопостачання, відповідно даного договору потрібно було виставляти рахунки по сплаті концесійного платежу. При укладанні договору не був розроблений додаток з розрахунком концесійного платежу. Згідно Закону України "Про концесії" та Постанови КМУ концесійний платіж розраховується з експертної оцінки об'єктів, що передаються в концесію. На моменту укладання договору експертна оцінка котельні та мереж теплопостачання не проводилась. Тому по жовтень 2010 року рахунки не витсавлялись. Попередній голова займався питанням визначення організації, яка б могла надати такі послуги. В жовтні 2010 року був укладений усна домовленність з такою організацією. Представник даної організації пиїзджав на об'єкти, збирав інформацію, але по сьогоднішній день експертна оцінка не проведена.
В жовтні 2010 року в райдержадміністрації була проведена нарада під керівництвом голови райдержадміністрації з залученням відділу економіки та фінуправління, де розглядались дані проблеми. На нараді надали пораду для розрахунку концесійного платіжу використовувати залишкову вартість об'єктів, що передали в концесію, до того часу поки буде проведена експертна оцінка.

Рахунки по концесійному платежу були виставленні в жовтні 2010 року, розрахунок проводився на підставі залишкової вартості. В квітні 2011 року данна організація прислала лист про розірвання концесійного договору з 16 квітня 2011 року. В травні 2011 року після опублікування індексу інфляції за квітень місяць були виставленні остаточні рахунки по концесійному платежу.
Надходження від сплати концесійного платежу зараховується до Загального фонду бюджету. Заборгованість по доходам Загального фонду в головній книзі та фінансових звітах не відображається.
На сьогодняшній день після перевірки КРУ - цим питанням займається прокуратура, до мене, як до головного бухгалтера є претензія, чому вчасно не виставлялись рахунки. Чому не відображена дебіторська заюоргованість?
Питання: яку відповідальність я можу понести в данній ситуації?

Присвоить статус
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: