25.07.11 16:45
3 ответа

муж не платит алименты

судом мужу присудили выплачивать алименты ежемесячно в размере 1000 гривен,за год он выплатил 1,5 тыс гр,исполнительная служба не реагирует(написала заявление о притяжении к уголовной ответственности),после обратилась в милицию,в итоге отказали в возбуждении уголовного дела,так как не известно злостно он уклоняется от уплаты алиментов или по увожительной причине(по прописке муж не проживает,где то снимает квартиру).Что мне дальше делать,куда оброщальтя?Долг у мужа 12 тыс гр,который растет.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
25.07.11 20:43
Автор вопроса: Клепикова Анна
когда дело было на рассмотрении в прокуратуре муж выплатил 450гр,сегодня в милиции мне сказали что если он будет хоть раз в пол года выплачивать по 50гр,его не притянут к ответственности,получается что нарушается постановление суда выплачивать алименты ежемесячно в указанной сумме.Как взыскать долг,ведь долг не маленький-12 тыс гр
25.07.11 17:04
Специалист Зигора Наталья
Отзывы: 2/ 1/ 0  Ответов: 91
Доброго дня!
Наказом Міністерства внутрішніх справ України № 408 від 27.08.2008 р. затверджено Порядок розшуку боржника - фізичної особи і визначено загальні засоби організації діяльності територіальних підрозділів служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, з установлення місцеперебування відповідачів у справах за позовами про стягнення аліментів на підставі ухвали суду про їх розшук.
Розшук оголошується ухвалою суду відповідно за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) стягувача аліментів визначається підрозділ внутрішніх справ, на який покладається розшук боржника.
Протягом 10 діб з часу отримання ухвали суду про оголошення розшуку боржника працівник служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, який за своїми службовими обов'язками відповідає за розшук боржників, заводить розшукову справу з установлення місцеперебування боржника та виносить постанову про оголошення державного розшуку та заведення розшукової справи.
Після цього розшукова справа реєструється в журналі обліку розшукових справ.
Працівник заповнює розшукову картку з фотокарткою у двох примірниках на боржника.
Копія розшукової картки надсилається до служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі для здійснення контролю. Крім того, до адміністрації Державної прикордонної служби надсилається повідомлення про те, що особа перебуває в розшуку як боржник.
Якщо протягом місяця місцеперебування боржника не встановлено, до відділу соціального захисту населення за місцем проживання особи, на користь якої мають бути сплачені аліменти, для призначення їй тимчасової допомоги направляється повідомлення про розшук боржника. Повідомлення може бути видано особисто стягувачеві.
При встановленні місцеперебування боржника працівник у день закриття справи інформує державного виконавця, який приймає рішення щодо подальших дій відносно боржника. Боржник, який не сплачує аліментів, письмово попереджується про кримінальну відповідальність.
25.07.11 16:48
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Анна.
Оплачивать розыск должника и оформлять пособие пока ищут.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: