22.07.11 10:40
1 ответ

позов про захист ділової репутації

Доброго дня! У мене наступне запитання: коли можна подавати позов про захист ділової репутації? Ситуація така: фірма позивач подала в суд позовну заяву на повернення коштів за рекламну вивіску, яку виготовив відповідач, мотивуючи свої дії тим, що відповідач не виготовив дану вивіску і не встановив її (хоча насправді це не так). На даний момент судове засідання перенесено для того, щоб відповідач зібрав докази, що саме він виготовив продукцію і виконав всі роботи, зазначені договором. Чи потрібно чекати рішення суду для подачі зустрічного позову? І які докази необхідно пред"явити суду для того, щоб суддя побачила, що самк відповідач зробив рекламну вивіску і чи в такому засіданні приймають до уваги свідків? Дуже дякую. Вибачте за сумбурність запитання - це все емоції.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
22.07.11 10:45
Специалист Нурієв Самір
Отзывы: 2/ 1/ 1  Ответов: 360
Зустрічний позов Ви можете пред`явити до або під час попереднього судового засідання, тобто рішення суду для цього чекати не потрібно.
Всі можливі докази того, що від-ч зробив рекламну вивіску. Звичайно, покази свідків будуть найбільшим плюсом в даній ситуації, чим більше, тим краще.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: