21.07.11 11:57
Автор: Петр
1 ответ

есть ли возможность обязать прокуратуру виполнить действия которые они утаили

Я хочу подать жалобу в высшую инстанцию, помогите составить требования СКАРГА

Під час судових засідань в _____ районному суді м. _____ по кримінальній справі №1- /2011, мною 11 січня 2011 року на ім’я судді _______ районного суду м. ________ було направлено у відповідності опису вкладення цінний лист № 1111111111 з найменуванням документів, а саме:
- клопотання колективу ____ про взяття на поруки з додатками від 27 грудня 2010 року на 3 арк. ;
- клопотання обвинуваченого про витребування доказів від 04 січня 2011 року на 2 арк..
Під час ознайомлення з матеріалами судових засідань Том.5 в матеріалах кримінальної справи №1- /2011 значиться , що матеріали які були мною направленні, переадресовані 12 січня 2011 року прокурору _________ на 33 арк. СD- диск, для прийняття рішення .
Так, по теперішній час мені не повідомлено про результати прийняття рішення щодо мого клопотання про витребування доказів від 4 січня 2011 року та клопотання колективу загальних зборів від 27 грудня 2010 року.
У відповідності до ст. 11 КПК України, при наявності обставин, які відповідно до ст..47 КК України виключають передачу особи на поруки, суд, прокурор, слідчий відмовляють в клопотання про передачу особи на поруки і повідомляють про мотиви відхилення клопотання.
Пунктом 1 ст. 64 КК України передбачено обставини, що підлягають доказуванню в кримінальній справі. При провадженні досудового слідства, дізнання і розгляді кримінальної справи в суді підлягають доказуванню подія злочину (час, місце, спосіб та інші обставини вчинення злочину).
Згідно з ч. 3 ст. 253 КПК суд не вправі відмовити учасникам судового розгляду в дослідженні доказів, якщо вони є належними і допустимими.
Відповідно ст.. 66 КК України докази можуть бути подані обвинуваченим.
Невиконання органом досудового слідства слідчої дії, допускається лише в разі, коли провести її фактично неможливо.
З незрозумілих мотивів, цим клопотанням не було надано будь якої правової оцінки, та мені до теперішнього часу не повідомлено про будь яке прийняте рішення.
Таким чином вважаю, що працівниками прокуратури ________ в порушення вимоги ст.ст. 62, 68 Конституції України, вимоги ст. 22 КПК України, не вжито всіх передбачених законом заходів для всебічного, повного і об'єктивного дослідження обставин кримінальної справи, виявити як ті обставини, що викривають, так і ті, що виправдовували б мене як обвинуваченого.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
21.07.11 12:00
Специалист Нурієв Самір
Отзывы: 2/ 1/ 1  Ответов: 360
Извините за нескромность, но этого Вам бесплатно никто не сделает.
Похожие вопросы:
28.04.12 08:04
Автор: Светлана
1 ответ
Здравствуйте! Подскажите, в Апеляционной жалобе истец и его адвокаты подают ложные даные, на которые у ответчика есть оспаривающие документы...

Подскажите пожалуйста! В иске "на оспаривание завещания" моему брату, в районом суде, отказали. Его адвокаты подали Апеляционную жалобу, в которой подают ложные факты, на которые...

Раздел: Наследство
04.10.11 13:06
1 ответ
"Можно ли продать приватизированную квартиру(изолированная)если земля на которой она стоит не приватизированна?"

"Можно ли продать приватизированную квартиру(изолированная)ели земля на которой она стоит не приватизированна

Раздел: Недвижимость
28.06.14 15:29
Автор: оксана
1 ответ
у моей есть дом, который она хочет мне подарить

у моей бабушки есть приватизированный дом. в нём прописаны; бабушка, дочь моего дяди[сына бабушки] от второго брака, неродная и не удочерённая им, её муж и...

Раздел: Наследство
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: