15.06.11 15:00
2 ответа

Чи маю я право...

Чи маю я право повністю відмовлятися спілкуватися з представниками правоохоронних органів та будь що розповідати про свою рідну сестру яка знаходиться у розшуку з приводу шахрайства?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
20.06.11 13:14
Специалист Окунь Сергей
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 64
Немного не так)))
Такое право Вы имеете и оно является конституционным правом"
Стаття 63 (Конституції України) Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом.

Підозрюваний, обвинувачений чи підсудний має право на захист.

Засуджений користується всіма правами людини і громадянина,
за винятком обмежень, які визначені законом і встановлені вироком
суду.
16.06.11 09:31
Специалист Орлова Екатерина
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 118
Відповідно до ст. ст. 69 та 69-1 Кримінально-процесуального кодексу України Ви маєтет право відмовитись від свідчень проти члена своєї сімї, але відмовлятись від спілкування з правоохоронними органами Ви не можете. Ви маєте зявитись до органу дізнання, прокурора, слідчого тощо і в протоколі вказані особи зазначать, що Ви відмовились від свідчення проти Вашої сестри. Уникнення співробітників правоохоронних органів може стати підставою для приводу Вас через правоохоронні органи.
Ст. 70 КПК: "Якщо свідок не з'явиться без поважних причин, орган дізнання,
слідчий, прокурор або суд мають право застосувати привід через
органи внутрішніх справ в порядку, передбаченому статтями 135 і
136 цього Кодексу."
Схожі питання:
05.09.11 09:20
3 відповіді
Чи має право товариство з обмежиною відповідальністю на Державний акт на право постійного користування землею?

Державне підприємство реорганізувалось і хоче внести зміни до державного акту на право постійного користування на правах правоприємництва.

21.08.14 16:24
Автор: Ніна
1 відповідь
Чи має право мій чоловік на відстрочку від мобілізації?

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи має право мій чоловік на відстрочку від мобілізації: йому 27 років, не служив, єдина дитина в сімї, одружений, є...

19.06.15 12:22
Автор: Валентина
3 відповіді
Чи має право командир військової частини завіряти довіренність.

Добрий день. Я хочу надати довіренність представляти мої інтереси в судах України з усіма правами, що надаються законом позивачеві, відповідачеві, третій особі, в тому числі...

Розділ: Інше
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: