04.04.12 16:10
Автор: Юлия
4 ответа

Умышленное тяжкое телесное ножевое повреждение в нижней области живота! ст. 121 ч1

Здравствуйте! Женщине (43 года) было нанесено умышленное тяжкое телесное ножевое повреждение в нижней области живота с повреждением брыжейки тонкой кишки! Была проведена операция! Следователь говорит,что скорее всего виновному дадут условно,т.к. он ранее не был привлечен! Подозрительно,т.к. по ст. 121 ч1 должны дать от 5 до 8 лет! Ответьте пожалуйста, какой срок должен быть на самом деле? И каков примерно моральный ущерб?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
04.04.12 18:58
Автор вопроса: Юлия
Вайтєкаускас Вітаутас, Спасибо большое!
04.04.12 18:09
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
В порядку статті 28 Кримінально-процесуальногоь кодексу України слід подати слідчому позовну заяву про відшкодування майнової та немайнової шкоди, завданої злочином, заяви про надання статусу потерпілої та цивільної позивачки з вимогою надати постанови про це. Позов можна подати і в суді на початку судового засідання на стадії клопотань, але до розгляду справи "по суті".
Подайте позов з орієнтовною сумою " зі стелі", потім, після одержання висновку експерта, -- зміните.
Подайте слідчому клопотання про призначення судово-психіатричної експертизи для ... ( я вже написав ). Поставити експертови питання: .... ( я вже сформулював.)
Якісь застереження у вироку щодо (не)спілкування засудженого із потерпілою недоречні. Кожен відповідатиме за свої подальші вчинки у загальному порядку.
Вітаутас Вайтєкаускас
04.04.12 17:54
Автор вопроса: Юлия
Спасибо большое за ответ! У меня еще вопрос: если обвиняемому дадут условно, то скажут ли ему не приближаться к потерпевшей (раньше были угрозы в ее сторону)? И мне не очень понятно про судово-психологическую экспертизу, как это происходит?
04.04.12 17:26
Отзывы: 34/ 0/ 3  Ответов: 1529
Доброго дня, шановна п. Юліє!
Насамперед, невідомо, чи обвинувачення не буде перекваліфіковане з умисного тяжкого тілесного ушкодження ( ст. 121 ККУ ) на необережне тяжке тілесне ушкодження ( стаття 128 ККУ ).
Санкція при цьому доволі символічна: карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років. Можливо, що слідчий мав на увазі саме такий далекий проте, ідеальний для зловмисника результат. Судовий процес в сенсі зважування всіх "за" та "проти" -- складний та складно передбачуваний.
Щодо розміру моральної шкоди.
З матеріальною шкодою зрозуміло: втрата здоров"я, працездатності, витрати на лікування, санаторно-курортне лікування, посилене та дієтичне харчування, реабілітуючі процедури, вправи, транспортні витрати на проїзд на місце лікування та додому, вартість процедур діагностування та консультацій.
Щоральну шкоду можна оцінювати за власним внутрішнім переконанням, оцінюючи її у розмірі 1-50 тисяч гривень за кожний місяць непрацездатності та лікування.
Практично бажану суму суддя зменшить у шість разів, апеляційна інстанція -- ще двічи.
Більш надійно пройти судово-психологічну експертизу на предмет визначення моральної шкоди, завданої злочином, та грошового розміру її компенсації. Тоді суд буде змушений присудити до стягнення суму, вказану/підтверджену у висновку, яка б вона велика не була.
З повагою
Вітаутас Вайтєкаускас
Похожие вопросы:
11.08.11 15:57
3 ответа
Тяжкие телесный в дтп

Потерпевший прошел курс лечения , тяжкие телесные , расследование дтп на стадии дознания в гаи. Можно ли подать гражданский иск на возмещение материального и морального...

27.07.11 13:17
Автор: Светлана
5 ответов
Куда подавать документы на развод, если я живу в Харькове прописана в Донецкой области, а муж уехал по месту прописки в Луганскую область. Можно ли подавать по месту жительства

Куда подавать документы на развод, если я живу и официально работаю в Харькове прописана в Донецкой области, а муж уехал по месту прописки в Луганскую...

17.02.12 12:56
Автор: Ольга
3 ответа
Подскажите, куда мне обратится по поводу нанесения мне телесных повреждений, ведь в милиции мне сказали что я жива и остались только синяки?

На моё заявление в городское управление милиции по поводу противоправного поведения гражданина, а именно - хулиганство и нанесение лёгких телесных повреждений мне (есть акт судово-медицинского...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: