20.07.11 18:00
2 ответа

Выплата пособия если открыто ЧП

Добрый день!Подскажите пожалуйста,у меня открыто ЧП,но деятельности не какой нет с 2007 года,начинаю его закрывать узнавала что это где то 2 или даже больше месяцев,в декрет мне 1 октября 2011 года.У меня такой вопрос если я не успею закрыть ЧП до декретного отпуска,что тогда делать???мне будут выплачивать пособия на ребенка и какое??могу ли я оформить на кого не будь другого??

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
20.07.11 18:10
Специалист Зигора Наталья
Отзывы: 2/ 1/ 0  Ответов: 91
З приводу ліквідації вашого підприємства, то наша компанія їх ліквідує терміново - за 1 тиждень! Якщо потрібно, звертайтеся!
20.07.11 18:03
Специалист Зигора Наталья
Отзывы: 2/ 1/ 0  Ответов: 91
Відповідно до статті 13 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" право на виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку має один з батьків дитини, усиновитель, опікун, дідусь, бабуся або інший родич, який фактично здійснює догляд за дитиною.



Пунктом 18 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1751, передбачено, що допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається з дня звернення за її призначенням, але не раніше ніж з дня, що настає після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами для непрацюючих осіб та осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, а для працюючих осіб - з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення.



Оскільки здійснення догляду за новонародженою дитиною пов'язане із неможливістю виконання трудових обов'язків, для підтвердження факту догляду за дитиною працюючі особи, які звертаються за призначенням такої допомоги, подають копію або витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про надання відпустки; непрацюючі особи - копію трудової книжки, безробітні - довідку про те, що виплата допомоги по безробіттю не проводиться.



Особи - суб'єкти підприємницької діяльності подають довідку, видану органами державної податкової служби про те, що не провадять підприємницької діяльності. Передбачається, що така довідка може бути видана органами державної податкової служби на підставі заяви підприємця про те, що у зв'язку з доглядом за дитиною він (вона) не буде проводити підприємницьку діяльність починаючи з визначеної у заяві дати. Для врегулювання питань, пов'язаних із видачею зазначених довідок, Мінпраці звернулось до Державної податкової адміністрації України.



Пунктом 23 вищезгаданого Порядку визначено випадки, у яких виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку припиняється. Зокрема, виплата допомоги припиняється у разі, коли особа, що отримує в органі праці та соціального захисту населення допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку:



· виявила бажання працювати - з дня працевлаштування (початку виконання трудових обов'язків);



· розпочала або поновила підприємницьку діяльність - з першого числа місяця, в якому розпочато таку діяльність.



Особи, яким виплачується державна допомога сім'ям з дітьми, у разі виникнення обставин, які призводять до припинення виплати допомоги, зобов'язані у десятиденний термін повідомити про це органи праці та соціального захисту населення (пункт 46 Порядку).



Ураховуючи зазначене, жінки-підприємці, яким призначена допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, у разі поновлення підприємницької діяльності повідомляють про це орган, що призначив допомогу.
Похожие вопросы:
12.10.11 16:05
4 ответа
Предоставление ложной информации сотрудниками ЦЗ привело к отсрочке выплаты пособия по безработице. Мои действия?

Добрый день! Вопрос следующий: сразу после увольнения с предприятия по собственному желанию я явился в местный центр занятости с тем чтобы встать на учет. Поскольку...

27.01.13 14:34
Автор: анна
3 ответа
выплаты пособий

добрый день.подскажите пожалуйста как лучше поступить в такой ситуации как у меня.я сейчас на 24 неделе беременности,не работаю и в центре занятости не стою на...

Раздел: Другое
11.02.13 12:49
Автор: Татьяна
1 ответ
пособия и льготы матери одиночки

здравствуйте.хотела бы узнать ещё два аспекта- 1)возможен ли перерасчет детского пособия матери-одиночки за прошедшие три года? 2)и на какие пособия и льготы имеет право мать-одиночка(ребенку...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: