13.03.12 20:29
Автор: Олена
1 ответ

Доплата за тимчасово відсутнього працівника

Я працюю інженером 1 категорії на підприємстві. В моїй посадовій інструкції прописано, що я заміщаю провідного інженера на час його відсутності. Скажіть, будь-ласка, чи маю я право на доплату за відсутнього працівника у випадку, коли я працюю за себе і за провідного інженера на час його відсутності??? В мене на підприємстві аргументують це тим, що якщо це зписано в посадовій інструкції, то таке заміщення відбувається автоматично і безоплатно...

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
13.03.12 21:05
Специалист Максим Сапронов
Отзывы: 105/ 1/ 4  Ответов: 6865
ст.105 КзпП:
Працівникам,які виконують на тому ж підприємстві,в
установі, організації поряд з своєю основною роботою, обумовленою
трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою)
або обов'язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від
своєї основної роботи, провадиться доплата за суміщення професій
(посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника.
Розміри доплат за суміщення професій (посад) або виконання
обов'язків тимчасово відсутнього працівника встановлюються на
умовах, передбачених у колективному договорі.

На мою думку ,з юридичної точки зору ,Ваш обов'язок заміщення провідного інженера ,закріплений у посадовій інструкції є незаконним адже як відомо,примусова праця заборонена!Доручити виконувати обов'язки відсутнього працівника Вам мають право лише за Вашою згодою!
Похожие вопросы:
22.08.13 15:57
Автор: Вікторія
2 ответа
Доплата за тимчасово відсутнього працівника

Я працюю інженером 1 категорії на підприємстві. В моїй посадовій інструкції прописано, що я заміщаю провідного інженера на час його відсутності. Скажіть, будь-ласка, чи маю...

13.09.11 15:06
2 ответа
Доплата за виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника

Добрий день! Я працюю науковим співробітником в державній структурі. В той час як мій завідувач лабораторії знаходиться у щорічній відпустці я виконую тимчасово його обов'язки...

08.11.13 14:36
Автор: Лилия
5 ответов
Чи можна звернутись до суду з позовом на колишнього працівника

чи можна звернутись до суду з позовом на колишнього працівника, якому було безпідставно нараховано заробітня плата і яку цей працівник відмовляється відшкодувати?

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: