15.02.12 17:41
Автор: Андрей
4 ответа

Как будет начисляться помощь прирождении ребенка в 2012г., если первый ребенок 2003 г.р.?

Как будет начисляться помощь прирождении второго ребенка в 2012г., если первый ребенок родился в 2003г.? Есть слухи что выплатят как за первого, потомучто первый родился до принятия закона.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
17.02.12 10:37
Специалист Темченко М. Г.
Отзывы: 22/ 0/ 0  Ответов: 657
1). В даному випадку законодавство не встановлює такого обмеження, як дата народження першої дитини - за змістом абз.6 п.13 відповідного Порядку (постанова КМУ від 27.12.2001р. №1751).

2). Із цього приводу також є досить ілюстративний Прес–реліз до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 57 "Питання призначення і виплати допомоги сім’ям з дітьми" та Приклади щодо надання допомоги при народженні дитини
http://kmv.gov.ua/divinfo.asp?Id=199283

3). Ваш випадок - це пункт 2 Прикладу:
..."Дитина народжується у сім'ї, у якій вже є одна рідна (або усиновлена) старша дитина -- Народилася друга дитина"

На розмір допомоги не дивіться - він вже змінився (а принципи визначення кількості дітей залишились такими самими).
________________________________
Закон України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми"
Стаття 3. Види державної допомоги сім'ям з дітьми
...(ч.1) Відповідно до цього Закону призначаються такі види державної допомоги сім'ям з дітьми:
...2) допомога при народженні дитини;

ПОРЯДОК призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1751)
http://zakon.rada.gov.ua/go/1751-2001-%D0%BF

...(абз.5 п.11) Особи, що звертаються за призначенням допомоги при народженні другої дитини або наступних дітей, подають також довідку про склад сім'ї та копію свідоцтва про народження кожної дитини, яка враховується при визначенні розміру допомоги.

...(абз.6 п.13) Розмір та строк виплати допомоги, яка призначається одному з батьків дитини, визначається з урахуванням кількості живонароджених та усиновлених дітей (враховуючи померлих), які [u]до народження дитини перебували на утриманні особи[/], якій призначається допомога, її чоловіка (дружини), крім дітей, від виховання яких зазначена особа (її чоловік, дружина) відмовилась, а також дітей, які передані на виховання іншій особі, та повнолітньої дочки (повнолітнього сина) чоловіка, які не були усиновлені дружиною. У разі народження двійні або більшої кількості дітей кожна дитина з їх числа вважається наступною.
15.02.12 21:41
Специалист Бондарєва Ольга
Отзывы: 64/ 3/ 7  Ответов: 3295
Андрей, у работников собеза всегда под рукой распечатка всех законодательных актов, которые имеют отношение к их работе, поэтому можете поинтересоваться названием и статьёй закона.
Но были случаи ещё год назад, когда учитывалось количество детей, рождённых до принятия закона, и оплачивали за следующего рождённого ребёнка, независимо от даты рождения. Сейчас в стране денег нет, могли принять какие-то новые требования, чтобы платить меньше.
15.02.12 21:24
Автор вопроса: Андрей
В собезе много расказать могут, а вот как оно по закону?
15.02.12 21:02
Специалист Морозов Александр
Отзывы: 6/ 0/ 4  Ответов: 670
верный способ развеять слухи это пойти в собез и узнать.
Похожие вопросы:
13.06.12 17:46
1 ответ
Я одинокая мать не могу подать заявление на получение пособия по рождению первого ребенка

У меня проблема невысокой сложности ,но требующая немедленного решения..Расчитываю на ваш совет.. > Я одинокая мать не могу подать заявление на получение пособия по рождению...

18.06.12 16:34
Автор: Елена
4 ответа
Будет ли выплачена полная сумма на первого ребенка, если я официально не трудоустроена? Куда надо обращаться, чтобы выплатили?

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, полагается ли мне выплата пособия на первого ребенка в полном объеме (это будет около 28 тыс. грн.), с учетом того, что...

Иск в суд на понижение алиментов на первого ребенка в связи с изменением семейного и материального положения.

Здравствуйте! Мой муж платит алименты на 17 летнего сына от первого брака, 4 месяца назад у нас появился совместный сын, муж безработный, изредка есть кратковременные...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: