16.07.11 11:23
1 ответ

Реєстрація права власності на нерухоме майно, внесене до Статутного фонду ТОВ

Доброго дня. Потрібно зареєструвати право власності на нерухоме майно, внесене до Статутного Фонду ТОВ, ситуація наступна:
При створенні ТОВ один із засновників вніс до Статутного фонду ТОВ належне йому нерухоме майно (будівлю).
Є протокол зборів учасників, Статут. У фізичної особи-учасника ТОВ є наступні правовстановлюючі документи на внесену ним нерухомість: Договір купівлі - продажу, Витяг з реєстру прав власності, Технічний паспорт на його ім’я. ТОВ взяло дозвіл на реконструкцію будівлі під виробничий цех. Реконструкцію закінчено, є Декларація про готовність об’єкта до експлуатації, підписано договір з Міською радою про дольову участь.
При переоформленні права власності на нерухоме майно (внесене у Статутний фонд) з фіз. особи - учасника на юридичну особу виникла проблема. Юрист Міської ради ссилається на те, що у переліку док-в, на підставі яких проводиться реєстрація прав власності (згідно Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно) НЕМАЄ таких док-в, як протокол зборів учасників ТОВ чи Статут чи Акт прийому-передачі майна. Юрист з Міської ради пропонує продати фізичній особі-учаснику будівлю Товариству. Можливо я помиляюсь, але це, на мою думку, маячня.
Порадьте, будь-ласка, що робити далі.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
16.07.11 13:00
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Доброго дня, пане Віталій.

Слушна думка, вимогайте письмової відмови та оскаржите ії до суду.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: