16.07.11 07:40
ответов нет

Зарахування вислуги років

В листопаді 2007 року, згідно Наказу Управління Державного Департаменту України з питань виконання покарань в області, мене було звільнено зі служби за ст. 64 п. ”ж” (за власним бажанням) Положення «Про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ Української РСР», затвердженого Постановою КМ України № 114 від 29 липня 1991 року.
Не погодившись із правомірністю звільнення, я звернувся до суду із позовом про поновлення. У червні 2008 року судом заявлений позов було задоволено, а саме:
- дії відповідача визнано неправомірмини;
- зобов’язано відповідача поновити мене на роботі з дати звільнення та виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу.
У жовтні 2008 року, Постановою апеляційного суду було скасовано Постанову місцевого суду, у задоволенні вимог відмовлено. На підставі цього, згідно Наказу УДДУПВП в області, мене знову було звільнено.
В лютому 2010 року, Ухвалою ВАСУ було скасовано Постанову апеляційного суду, залишено в силі Постанову суду першої інстанції. Мене знову Наказом було поновлено на службі, і вже в січні 2011 року я звільнився за ст. 65 п. ”а” (у відставку за віком) Положення «Про проходження служби»…, тобто на пенсію.
Наразі, при отриманні документів Пенсійним фондом, для призначення мені пенсії, в останнього виникли сумніви щодо достатності вислуги років для призначення пенсії зі слідуючих причин.
Весь період служби в УДДУПВП, мені було зараховано згідно підпункту «г» пункта 3 Постанови № 393 КМУ «Про порядок обчислення вислуги»… від 17 липня 1992 року, де зазначено, що особам кримінально-виконавчої системи, які проходять службу… передбачено зарахування вислуги років в пільговому обчисленні 30 днів за 40. У Пенсійного фонду складність викликало те, що я з листопада 2007 року до червня 2008 року, з жовтня 2008 року по лютий 2010 року фактично не приступав до своїх обов’язків, тому можливо в даному випадку потрібно зарахувати вислугу лише в календарному обчисленні.
Мої устні доводи, що мене поновлено судом так як дії відносно мене були неправомірні, і мене взагалі не повинні були звільняти, та що Постановою № 393 взагалі не передбачено календарної вислуги працівникам кримінально-виконавчої системи, незалежно від посади чи відсутності на службі з будь-яких причин, не переконали державний орган.
Прошу надати роз’яснення з приводу даного питання.

Присвоить статус
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: