Что такое (цена позиву)

Что такое (цена позиву) Указанная на бумагах прилагающихся к повестке в суд за неуплату кредита?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
15.07.11 15:04
Специалист Зигора Наталья
Отзывы: 2/ 1/ 0  Ответов: 91
Ціна позову є грошовим вираженням вартості спірного майна, грошових коштів, що стягаються, або іншого права, що має вартісне вираження. Іншими словами ціна позову - це Ваші вимоги, виражені в грошовому вигляді.
Відповідно до чинного законодавства ціна позову повинна вказуватися позивачем при подачі позовної заяви до суду. Якщо визначена позивачем ціна позову вочевидь не відповідає дійсній вартості спірного майна або на момент пред’явлення позову встановити точну його ціну неможливо, розмір судового збору попередньо визначає суд з наступним стягненням недоплаченого або з поверненням переплаченого судового збору відповідно до ціни позову, встановленої судом при вирішенні справи.

Досить часто в одному позові вміщені декілька позовних вимог майнового характеру. Як визначити ціну в такій ситуації? В цьому випадку ціна позову визначається сумою всіх вимог, які мають майновий характер.

Визначити ціну позову не важко, але однак помилки при її визначенні можуть привести до негативних наслідків. Тому правильно визначайте ціну позову при внесенні позовної заяви, що звільнить Вас від зайвих проблем.
15.07.11 13:12
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Здравствуйте, Алексей.

Цена иска - это та сумма которую истец просит суд взыскать с ответчика в ике материального характера, в цене иска не учитываются судебные издержки истца.

Основание: ГПКУ.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: