15.07.11 00:30
1 ответ

Пільги при вступі у ВНЗ(ЗУ"Про підвищення престижності шахтарської праці")

Доброї ночі! В мене така проблема: Минулого року я вступала у ВНЗ і хотіла використати право на пільгу, бо мій тато має 24роки підземного стажу. Але мені відмовили. оскільки при подачі документів у ВНЗ мені виповнилось 18 років і 3місяці. В законі написано, що право на використання цієї пільги мають діти(а дитина це особа, що не досягла 18 р.). Коли я зателефонувала в міністерство освіти мені відповіли те ж саме, але при телефоному дзвінку в міністерство вугільної промисловості, мені сказали, що вікових обмежень немає, бо я і все життя буду залишатись дитиною свого батька. Поясніть будь ласка, що мені робити в даній ситуації, яке міністерство має рацію? І для кого приймався цей закон, адже є ж діти, які лишень закінчили школу. але їм уже виповнилось 18?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
15.07.11 09:55
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Добрый день.
По данному закону вы действительно имеете право на льготы, но вот в семейном кодексе дается определение понятия ребенка и возрастной барьер ребенка.
Советовал бы Вам попросить в министерстве угольной промышленности ответ тот который вы получили по телефону, получить в письменном виде со ссылкой на законы и с ним уже идти повторно в ВУЗ.

с ув Сергей
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: