31.01.12 15:17
10 ответов

надання довіки про середню заробітну плату

При звільненні, роботодавцем не було надано мені довідки про середню заробітну плату для розрахунку на випадок безробіття.
Яким нормативно-правовим актом регламентується обов"язок роботодавця надати працівнику вказану довідку?
Чи може центр зайнятості витребувати дану довідку у Роботодавця, коли працівник став на облік?
Заздалегідь вдячний.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
02.02.12 07:20
Специалист Народний Юрист
Отзывы: 22/ 0/ 0  Ответов: 657
Ось норма, на яку посилаються колеги.

Кодекс законів про працю України
Стаття 49. Видача довідки про роботу та заробітну плату
...(ч.1) Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на даному підприємстві, в установі, організації із зазначенням спеціальності, кваліфікації, посади, часу роботи і розміру заробітної плати .
31.01.12 23:24
Специалист Рибалка Олексій
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 9
В статті немає уточнення щодо статусу працівника. Трудові зносини мали місце? Так. Заробітна плата отримувалася? Так. Отже, вважаю за можливе у зносинах з колишнім роботодавцем п. Козлову ссилатися на вказану статтю.
31.01.12 18:54
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Шановні колегі!
ст.49 КЗпП зобов'язує видавати таку довідку працівникам!
І звертатися до контролюючих органів можливо тільки при наявності трудових відносин з роботодавцем,інакше як він (роботодавець) може порушувати права особи.
31.01.12 17:18
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3447
Можете обратиться в комиссию по трудовым спорам, если она есть на этом предприятии.
31.01.12 16:46
Специалист Рибалка Олексій
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 9
Дане питання регулюється ст. 49 КЗпП. Ви маєте право вимагати цю довідку. У звязку з порушенням Ваших трудових прав ви маєте право звернутися до Державної інспекції України з питань праці.
31.01.12 15:40
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Наврядчи їм надані такі повноваження.
31.01.12 15:38
Автор вопроса: Панасюк Сергей
Це було моє запитання. Чи може центр зайнятості витребувати роботодавця дану довідку?
31.01.12 15:32
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
А де вказано,що на роботодаця покладений такий обов'язок?
31.01.12 15:31
Автор вопроса: Панасюк Сергей
Ні. На роботодавця покладено обов"язок видати таку довідку, чи обов"язковою умовою є написання заяви?
31.01.12 15:29
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
А писали заяву про надання довідки?
Похожие вопросы:
25.06.14 12:56
Автор: александр / вопрос с сайта Posovesti.com.ua
2 ответа
Прошу разьяснить согласно ст 40 ЗУ №1058-IV

Прошу разьяснить согласно ст 40 ЗУ №1058-IV 1. Для обчислення пенсії враховується заробітна плата за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року....

Раздел: Другое
07.06.19 12:23
Автор: Анюта / вопрос с сайта buh-galter.info
1 ответ
Мені і чоловіку потрібно довідку про дохід…

Мені і чоловіку потрібно довідку про дохід з податкової. Пішла в податкову м, Іршава де ми проживаємо. Мене попросили заповнити заяву на отримання довідки, як...

Раздел: Другое
25.04.15 23:14
2 ответа
Надання пільг по інвалідності

Доброго дня, моя сестра отримала 3 группу по інвалідності, але ій відмовляють в усіх пільгах тому що в неї нема робочого стажу, щоб отримувати пенсію,...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: