14.07.11 15:26
1 ответ

право собственности

в каком случае деньги или другие материальные ценности являются личной собственностью одного из супругов? Спасибо.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
14.07.11 15:37
Специалист Нурієв Самір
Отзывы: 2/ 1/ 1  Ответов: 360
Глава 7

ПРАВО ОСОБИСТОЇ ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ
ДРУЖИНИ ТА ЧОЛОВІКА

Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини,
чоловіка

1. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:

1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;

2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі
договору дарування або в порядку спадкування;

3) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які
належали їй, йому особисто.

2. Особистою приватною власністю дружини та чоловіка є речі
індивідуального користування, в тому числі коштовності, навіть
тоді, коли вони були придбані за рахунок спільних коштів подружжя.

3. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є премії,
нагороди, які вона, він одержали за особисті заслуги.

Суд може визнати за другим з подружжя право на частку цієї
премії, нагороди, якщо буде встановлено, що він своїми діями
(ведення домашнього господарства, виховання дітей тощо) сприяв її
одержанню.

4. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є кошти,
одержані як відшкодування за втрату (пошкодження) речі, яка їй,
йому належала, а також як відшкодування завданої їй, йому
моральної шкоди.

5. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є страхові
суми, одержані нею, ним за обов'язковим особистим страхуванням, а
також за добровільним особистим страхуванням, якщо страхові внески
сплачувалися за рахунок коштів, що були особистою приватною
власністю кожного з них.
{ Частина п'ята статті 57 в редакції Закону N 524-V ( 524-16 ) від
22.12.2006 }

6. Суд може визнати особистою приватною власністю дружини,
чоловіка майно, набуте нею, ним за час їхнього окремого проживання
у зв'язку з фактичним припиненням шлюбних відносин.

7. Якщо у придбання майна вкладені крім спільних коштів і
кошти, що належали одному з подружжя, то частка у цьому майні,
відповідно до розміру внеску, є його особистою приватною
власністю.

Стаття 58. Право на плоди та доходи від речей, що є особистою
приватною власністю дружини, чоловіка

1. Якщо річ, що належить одному з подружжя, плодоносить, дає
приплід або дохід (дивіденди), він є власником цих плодів,
приплоду або доходу (дивідендів).

Стаття 59. Здійснення дружиною, чоловіком права особистої
приватної власності

1. Той із подружжя, хто є власником майна, визначає режим
володіння та користування ним з урахуванням інтересів сім'ї,
насамперед дітей.

2. При розпорядженні своїм майном дружина, чоловік
зобов'язані враховувати інтереси дитини, інших членів сім'ї, які
відповідно до закону мають право користування ним.
Похожие вопросы:
28.07.11 13:52
2 ответа
Когда наступает момент права собственности при перепланировке?

Здравствуйте!Есть узаконенная перепланировка (через суд) БТИ маем 2011г. До этого я была собственником более 8-ми лет. При продаже квартиры нотариус утверждает, что момент вступления в...

05.04.14 07:41
Автор: олег
1 ответ
получение права собствености на квартиру

Подскажите,какой перечень доеументов нужен для получения свидетельства на право собствености коперативной квартиры по доверености хазяина.Нужен ли его ксерокопия паспорта и кода если делается по доверености.

12.07.11 11:42
4 ответа
Право пользования жилым помещением без права собственности

Муж и жена некоторое время проживают семьей в квартире. Муж является собственником жилья, поскольку оно было приобретено им до брака. Жена права собственности на кваритру...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: