14.07.11 11:16
4 ответа

Развод с американцем. Алименты

Я состою в браке с американцем 1 год, брак был заключен в Украине и жили тоже здесь.Сейчас я беременна и хочу развестись с ним по причине нисходительного отношения ко мне. Муж отказывается в дальнейшей помощи ввиде алиментов. Я еще не начала бракоразводный процесс.Он собирается уехать в Америку. Подскажите, как сделать, чтобы он не исбежал алементов и вообще реально ли это если работает он в Украине не официально.Я на 2,5 месяце беременности. Заранее спасибо.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
14.07.11 11:36
Автор вопроса: Рапосо Наталия
большое спасибо за ответы
14.07.11 11:32
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
начинайте уже развод.

с ув Сергйе
14.07.11 11:31
Автор вопроса: Рапосо Наталия
Сергей, тогда мне лучше идти в суд и начинать бракоразводный процесс пока он еще не уехал? А если он не будет являться в суд? Очень не хотелось бы, чтобы он, поламав мне жизнь, вышел чистым из воды.
14.07.11 11:23
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Добрый день.
Вот ответ на ваш вопрос.

Стаття 52 Конституції України вказує на те, що діти рівні у своїх правах незалежно від походження, а також від того, народжені вони у шлюбі чи поза ним. Отже, Ваша дитина має право на утримання передбачене статтею 180 Сімейного кодексу України без жодних обмежень.
Крім добровільного, єдиним шляхом , яким Ви можете вирішити питання про встановлення розміру аліментів є судовий порядок. Оскільки в даному спорі присутній іноземний елемент (громадянин іншої держави), то правовідносини між Вами та батьком дитини будуть регулюватись як міжнародними документами (Конвенцією про стягнення аліментів за кордоном від 20 червня 1956 року та Конвенцією про визнання та виконання рішень стосовно зобов’язань про утримання від 2 жовтня 1973 року), так і законодавством України (Закон «Про міжнародне приватне право», Сімейний кодекс України та Цивільний процесуальний кодекс).
Відповідно до ст. 76 Закону України «Про міжнародне приватне право» суди можуть приймати до свого провадження і розглядати будь-які справи з іноземним елементом у випадку, якщо у справі про сплату аліментів позивач має місце проживання в Україні. Отже, Ви маєте законне право на подачу позову та розгляд справи в Україні, проте досить складною буде процедура виклику відповідача (батька дитини) до суду, оскільки у відповідності до Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах від 15 листопада 1965 року (і Туреччина , і Україні ратифікували дану конвенцію), судова повістка і додані до неї матеріали справи повинні направлятись судовим працівником разом із проханням про вручення цих документів встановленого зразка до компетентного органу держави, громадянином якої є відповідач. Прямої ж вимоги стосовно перекладу документів на мову відповідача законодавством не встановлено.

с ув Сергей
Похожие вопросы:
20.11.13 23:05
Автор: espero
1 ответ
Процент алиментов от зарплаты при трех детях и большем количестве детей.

В первом браке у меня сын. Плачу алименты по заявлению 25%. Со второй женой еще двое дочерей. Вторая жена давно хотела подать на алименты. И...

08.11.11 13:05
1 ответ
Взыскание алиментов

Мы с мужем в разводе 2 года. Иск на взыскание алиментов не подавала. В этом году дочери исполнилось 16 лет и отец прописал ее у...

26.01.12 12:43
Автор: Сергей
2 ответа
Возможен ли развод по согласию без денег на содержанее усыновлённого ребёнка

Я женился в апреле 2011 года, в августе переписали в ЗАГсе свидетельство о рождении сына(4 года) жены на меня (до этого её сын был зарегестрирован...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: