14.07.11 07:51
3 ответа

оренда земельної ділянки

Доброго дня. Я підприємець. Маю право власності на нежитлову будівлю - магазин, площею 166 кв.м. на земельній ділянці площею 0.0200га, яку я викупила у селищної ради, два роки тому, виготовлений державний акт на дану земельну ділянку. Біля моєї земельної ділянки є вільна земельна ділянка орієнтовною площею 0.0300га, яка належить до земель запасу селищної ради. 31 березня 2011 року я з письмовою заявою звернулася до селищної ради з проханням внести зміни до моєї земельноїділянки з 0.0200га на 0.0400га для обслуговування магазину. До сьогоднішнього дня мені не дано ні однієї відповіді по даній заяві. Так як я являюсь і депутатом ради, то ні на одну сесію заява на розгляд не виносилася, хоча вона зареєстрована, наложена головою резолюція на виконавця. Які мої права, дії по даному питанню? Чи маю я право на дану земельну ділянку?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
15.07.11 14:06
Пользователь Александр
Якщо в двох словах, то ЗКУ передбачені підстави для передачі з/д безоплатно у власність громадянину для визначених цілей. Отже, Ви вправі скористатися правом на таку приватизацію, а потім вже вирішувати питання про об'єдання двох, вже недержавних земельних ділянок. Ну це в першому наближенні. А детальніше питання треба вирішувати не на електронних сторінках цього сайту. Ще раз Вам можу порадити звертатися до місцевих землевпорядних організацій або приватників, які мають відповідні ліцензії.
14.07.11 23:24
Автор вопроса: Федорович Олена
Дякую за відповідь. Хотіла б розпитати конкретніше яким законним способом, передбаченим ЗКУ я можу вирішити питання про відвід земельної ділянки до тієї, що вже належить мені. Тим більше що на даній земельній ділянці знаходиться каналізація магазину.
14.07.11 19:41
Пользователь Александр
Оскільки прилегла земельна ділянка вільна від забудови, придбати її додатково до тієї, що Вам вже належить, можливо не інакше, як через проведення аукціону (ст.ст. 127, 134 Земельного кодексу України). Через те, що визначеної законом процедури проведення земельних аукціонів поки-що не існує, питання може бути вирішено після прийняття ВР України Закону "Про ринок земель" або іншого закону щодо конкурентних способів придбання землі. Враховуючи поточну позицію влади, їх прийняття - справа найближчого часу. Проте, Ви не позбавлені права вирішити питання іншим законним способом, передбаченим чинним ЗКУ. Звертайтеся за порадами до місцевих землевпорядників.
Похожие вопросы:
23.06.13 11:34
2 ответа
приватизація земельної ділянки

я користуюся земельною ділянкою більше 25 років, чи можу я її безкоштовно приватизувати

25.12.11 20:27
Автор: Оля
1 ответ
Приватизація земельної ділянки

Доброго дня! В мене така ситуація: Я купила будинок в селі, прицьому земля під будинком не булу приватизована а був лише кадастровий номер. В угоді...

05.09.11 20:47
1 ответ
одержання земельної ділянки під забудову

моя мама живе і зареєстрована в одній області, чи може вона подати заяву на одержання земельної ділянки під забудову в іншій області (вона не являється...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: